STREFA UŻYTKOWNIKA

Strefa użytkownika to poradnik opracowany dla kierowców, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące aspektów codziennego użytkowania aut finansowanych i zarządzanych przez Carefleet.

ODBIÓR SAMOCHODU

Odbiór nowego samochodu jest bardzo miłym wydarzeniem. Przekazywane wówczas informacje są bardzo istotne dla bezpiecznego użytkowania pojazdu.

OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA

Stosowanie się do naszych zasad pozwoli na poruszanie się sprawnym i prawidłowo przygotowanym do ruchu pojazdem.

PRZEGLĄDY I NAPRAWY SERWISOWE

Stosowanie się do naszych zasad pozwoli na poruszanie się sprawnym i prawidłowo przygotowanym do ruchu pojazdem.

OPONY

Serwis ogumienia w Carefleet oferuje:Sezonową wymianę opon, wymianę lub naprawę uszkodzonej opon, wymianę opon zużytych, przechowywanie opon.

CAREFLEET ASSISTANCE

Usługa Carefleet Assistance przysługuje użytkownikowi pojazdu w sytuacji, gdy dalsze poruszanie się samochodem nie jest możliwe.

SZKODA, KRADZIEŻ I CO DALEJ

W przypadku wystąpienia szkody należy: Na miejscu zdarzenia sporządzić oświadczenie sprawcy. Oryginał oświadczenia należy przekazać poszkodowanemu …

MANDATY I KARY

Wszystkie mandaty naszych Klientów są kierowane bezpośrednio do Carefleet. Przekazujemy Twoje dane do odpowiednich organów. Możesz również spodziewać się kontaktu ze strony opiekuna floty w Twojej firmie.

KARTY PALIWOWE

Karta paliwowa zostanie przekazana użytkownikowi w ciągu 10 dni roboczych od dnia rejestracji, zgodnie z ustaleniami pomiędzy Carefleet S.A., a usługobiorcą.

WYJAZD ZA GRANICE

Jakie dokumenty powinienem posiadać wyjeżdżając autem służbowym za granicę i w jaki sposób mogę je uzyskać?

ZWROT SAMOCHODU

O czym pamiętać przy zwrocie pojazdu?

WYKUP POJAZDU

Do wymiany Twojego samochodu służbowego pozostało mniej niż 2 miesiące? Napisz do nas, aby dowiedzieć się, za jaką cenę możesz go odkupić!

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Jak przygotować się do podróży? Jak podróżować bezpiecznie?Jakie są główne zasady ekonomicznej jazdy? Co robić gdy wystąpi aquaplaning (poślizg hydrodynamiczny)?