ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet Assistance

Co wchodzi w zakres usługi Carefleet Assistance

W zakres Carefleet Assistance wchodzi:

Naprawa pojazdu na miejscu wystąpienia zdarzenia
Awaria auta może zdarzyć się, kiedy będziesz w podróży służbowej, dziesiątki kilometrów od firmy domu i najbliższego warsztatu. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, usługa assistance i naprawa pojazdu leasingowanego mogą okazać się na wagę złota.
W takim przypadku do miejsca, w którym znajduje się zepsuty pojazd, dociera fachowiec. Niekiedy okazuje się, że jest on w stanie poradzić sobie z naprawą samochodu na miejscu. Dzięki temu będziesz mógł kontynuować swoją podróż.

Holowanie do najbliższego serwisu
Bywa, że naprawa samochodu na miejscu wystąpienia zdarzenia nie jest możliwa. Wtedy jedynym ratunkiem jest powierzenie auta fachowcom z najbliższego serwisu.
Assistance Carefleet obejmuje również holowanie pojazdu w leasingu. Tym samym nie zostaniesz pozostawiony sam w sobie i nie będziesz zmuszony szukać pomocy na własną rękę. Pojazd zostanie odstawiony do punktu, w którym będzie reperowany – to, jak długo będzie usuwana usterka, będzie zależeć od jej rodzaju.

Opieka dla kierowcy i pasażerów (pomoc w zorganizowaniu dalszej podróży lub zapewnienie noclegu)
Obawiasz się, że będąc w delegacji czy odbywając ważną podróż służbową, Twój samochód ulegnie niespodziewanej awarii, a Ty będziesz musiał zrezygnować ze swoich planów? Nawet jeśli leasingowane auto odmówi posłuszeństwa, będziesz mógł dotrzeć do celu – zapewnia to assistance w leasingu.
Zostanie udzielone Ci wsparcie, tak abyś mógł kontynuować podróż. Jeśli okaże się to konieczne, będziesz mógł liczyć również na organizację noclegu.

Samochód zastępczy – zgodnie z warunkami wykupionego pakietu Assistance
Assistance w leasingu to coś więcej niż zabezpieczenie na wypadek awarii auta – to gwarancja tego, że otrzymasz wsparcie, jakiego będziesz potrzebował w najtrudniejszych, nieprzewidzianych sytuacjach.
Jeśli auto jest Ci niezbędne – np. do wywiązywania się z obowiązków zawodowych – a odmówi ono posłuszeństwa, ulegnie awarii, zniszczeniu, będziesz mógł liczyć na samochód zastępczy. Otrzymasz go na takich warunkach i na taki czas, o jakim była mowa w zawartej przez Ciebie umowie.

Jakie zdarzenia objęte są Carefleet Assistance?

Zakres Carefleet Assistance jest bardzo szeroki. Dlatego będziesz dobrze zabezpieczony na szereg nieprzewidzianych okoliczności.

Awaria, wypadek
Stłuczka, przegrzany silnik, zerwany pasek klinowy, niesprawne hamulce – zgłoś się do nas, a pomożemy Ci tych trudnych sytuacjach.

Rozładowany akumulator
Rozładowanie akumulatora w samochodzie leasingowym to ogromny problem zwłaszcza wtedy, gdy jesteś umówiony na spotkanie biznesowe i musisz pilnie dojechać do klienta. Nie jesteś jednak wtedy bezradny – pod warunkiem, że masz pakiet Assistance Carefleet.

Uszkodzenie ogumienia
Naprawa pojazdu leasingowanego lub jego holowanie dotyczy również sytuacji, gdy złapiesz “gumę”. Nie pozostawimy Cię wtedy samemu sobie – zadzwoń do nas, a na miejscu zdarzenia pojawi się fachowiec.

Kradzież pojazdu
W tym przypadku pakiet Assistance Carefleet daje możliwość korzystania z auta zastępczego.

Mój samochód jest unieruchomiony i wymaga holowania. Co powinienem zrobić?

W przypadku, gdy samochód jest unieruchomiony i wymaga holowania, należy zadzwonić pod numer telefonu naszego całodobowego Carefleet Assistance +48 22 543 66 66, gdzie konsultanci udzielą stosownej pomocy.

Kiedy przysługuje mi auto zastępcze?

Samochód zastępczy przysługuje Użytkownikowi w przypadku awarii lub szkody, której naprawa przekracza czas 12h (jeżeli pojazd musi pozostać w serwisie do dnia następnego). Nie obejmuje to sytuacji, w której samochód znajduje się w serwisie w ramach rutynowych czynności serwisowych.

O czym powinienem pamiętać użytkując auto zastępcze?

  • Miejsce zwrotu pojazdu zastępczego ustalają Państwo z Carefleet Assistance (zwykle jest to wypożyczalnia samochodów lub serwis)
  • Samochód zastępczy powinien być zwrócony czysty i zatankowany
  • Czas użyczenia samochodu zastępczego trwa nie dłużej niż do momentu zakończenia naprawy.

Assistance w leasingu – na czym polega ta usługa?

Lubisz być przygotowany na każdą ewentualność? Często odbywasz ważne podróże służbowe? W takim razie nie obejdziesz się bez pakietu Assistance Carefleet. Tym, co zapewniamy naszym klientom, jest szeroki zakres świadczeń i pomoc w najtrudniejszych sytuacjach.

Możesz na nas liczyć, ponieważ:

  • błyskawicznie zareagujemy na Twoje zgłoszenie – zapewniamy holowanie pojazdu w leasingu, jego naprawę – także na miejscu. Robimy, co w naszej mocy, abyś nie musiał długo czekać na pomoc;
  • nie zostawimy Cię samego z problemem – np. gdy dojdzie do rozładowania akumulatora w samochodzie leasingowym;
  • możesz liczyć na samochód zastępczy, jeśli leasingowane auto będzie wymagało dłuższego pobytu w serwisie – dzięki temu nie pozostaniesz bez środka transportu, To samo dotyczy kradzieży samochodu – zostanie udzielona Ci stosowna pomoc oraz będziesz mógł korzystać z innego pojazdu;
  • zapewnimy Ci wsparcie, jeśli okaże się, że samochód musi zostać w serwisie na dłużej, a do wypadku, awarii doszło wiele kilometrów od Twojego domu, celu podróży – pomożemy Ci zorganizować nocleg.

Dlaczego usługa assistance to poduszka bezpieczeństwa dla naszych klientów?

Wyjeżdżając w trasę, nie możesz przewidzieć wszystkich sytuacji, które zdarzają się na drodze. Pakiet Assistance Carefleet powstał po to, abyś zawsze mógł skontaktować się z nami i otrzymać solidne wsparcie. Jest to szczególnie ważne w przypadku samochodów wykorzystywanych w firmach – awaria auta może uniemożliwić realizację planów.
Dlatego decydując się na nasz leasing, postaw także na Assistance Carefleet – to sposób na to, abyś mógł zawsze spokojnie podróżować i dotrzeć do celu!