ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Przewodnik użytkownika

Strefa użytkownika to poradnik opracowany dla kierowców, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące aspektów codziennego użytkowania aut finansowanych i zarządzanych przez Carefleet.

Obowiązki użytkownika

Stosowanie się do naszych zasad pozwoli na poruszanie się sprawnym i prawidłowo przygotowanym do ruchu pojazdem.

Zwrot samochodu

O czym pamiętać przy zwrocie pojazdu?

Odbiór samochodu

Odbiór nowego samochodu jest bardzo miłym wydarzeniem. Przekazywane wówczas informacje są bardzo istotne dla bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Opony

Serwis ogumienia w Carefleet oferuje:Sezonową wymianę opon, wymianę lub naprawę uszkodzonej opon, wymianę opon zużytych, przechowywanie opon.

Przeglądy i naprawy serwisowe

Stosowanie się do naszych zasad pozwoli na poruszanie się sprawnym i prawidłowo przygotowanym do ruchu pojazdem.

Szkoda, kradzież i co dalej

W przypadku wystąpienia szkody należy: Na miejscu zdarzenia sporządzić oświadczenie sprawcy. Oryginał oświadczenia należy przekazać poszkodowanemu …

Wyjazd za granicę

Jakie dokumenty powinienem posiadać wyjeżdżając autem służbowym za granicę i w jaki sposób mogę je uzyskać?

Carefleet Assistance

Usługa Carefleet Assistance przysługuje użytkownikowi pojazdu w sytuacji, gdy dalsze poruszanie się samochodem nie jest możliwe.

Bezpieczna podróż

Jak przygotować się do podróży? Jak podróżować bezpiecznie?Jakie są główne zasady ekonomicznej jazdy? Co robić gdy wystąpi aquaplaning (poślizg hydrodynamiczny)?

Wykup pojazdu

Do wymiany Twojego samochodu służbowego pozostało mniej niż 2 miesiące? Napisz do nas, aby dowiedzieć się, za jaką cenę możesz go odkupić!

Mandaty i kary

Wszystkie mandaty naszych Klientów są kierowane bezpośrednio do Carefleet. Przekazujemy Twoje dane do odpowiednich organów. Możesz również spodziewać się kontaktu ze strony opiekuna floty w Twojej firmie.

Karty paliwowe

Karta paliwowa zostanie przekazana użytkownikowi w ciągu 10 dni roboczych od dnia rejestracji, zgodnie z ustaleniami pomiędzy Carefleet S.A., a usługobiorcą.