ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Nagrody i wyróżnienia

Od początku działalności rozwijamy nie tylko produkty i usługi z obszaru Car Fleet Management, ale również systematycznie podnosimy kwalifikacje i umiejętności naszych specjalistów. Efektem tego są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane co roku firmie Carefleet S.A. Jest to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszej pracy. 

Oto lista wybranych nagród:

Diamenty Forbesa 2012, 2013, 2014, 2016, 2017

„Diamenty miesięcznika Forbes” to prestiżowy ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju. W 2017 roku uplasowaliśmy się na 7. miejscu ogólnopolskiej i 2. miejscu dolnośląskiej listy podmiotów o przychodach od 50 do 250 mln zł.


Fleet Leader 2016

Nagroda przyznana firmie Carefleet S.A. przez redakcję magazynu Fleet za efektywne wdrożenie i promocję usługi full service leasing wśród małych i średnich przedsiębiorstw. 


Najlepszy Dyrektor Finansowy 2016

Wyróżnienie przyznane Jarosławowi Pleskotowi, Dyrektorowi Finansowemu w Carefleet S.A. przez redakcję Gazety Finansowej.


Gazele Biznesu 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016

Gazele Biznesu to wyróżnienie przyznawane przez redakcję „Pulsu Biznesu” prężnie rozwijającym się firmom, które odznaczają się niskim wskaźnikiem ryzyka i są wiarygodnymi partnerami w biznesie. 


Solidna Firma 2009, 2010, 2011

Certyfikat, przyznawany od 2002 roku przez Kapitułę Programu to potwierdzenie stabilnej sytuacji finansowej firmy, realizacji założeń Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz wysokich standardów reprezentowanych przez pracowników i zarząd.


Zdobywcy Rynku 2014

Wyróżnienie przyznane przez redakcję magazynu Polish Market za usługę Wynajmu Długoterminowego ze względu na korzyści dla Klientów, takie jak redukcja kosztów i kontrola budżetu, optymalizacja wykorzystania floty pojazdów, redukcja obciążeń administracyjnych.


Fleet Derby 2012

Nagroda w ogólnopolskim plebiscycie flotowym realizowanym przez redakcję magazynu Fleet przyznana firmie Carefleet S.A. za Najlepszą Usługę Finansową dedykowaną klientom flotowym.


Firma Roku

Nagroda przyznana przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego we współpracy z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego za wsparcie ogólnopolskiej kampanii społecznej Odblaskowi.pl.


Ludzie Dekady Branży Flotowej 2001 – 2011

Wyróżnienie przyznane przez redakcję magazynu Fleet Frédéricowi Lustigowi, Prezesowi Zarządu Carefleet S.A. i Klaudii Rodak, Marketing Manager w Carefleet S.A. za wkład w rozwój polskiej branży flotowej.