Misja i strategia

Jesteśmy jedną z wiodących polskich firm z branży Car Fleet Management. Pomagamy przedsiębiorcom oszczędzać czas i pieniądze, oferując kompleksowe i elastyczne rozwiązania w zakresie finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów.

Codziennie dbamy o to, aby użytkownicy naszych aut bezpiecznie i bezproblemowo mogli dotrzeć tam, dokąd chcą, nie zaprzątając sobie głowy obowiązkami związanymi z administrowaniem samochodów służbowych.

Jesteśmy elastyczni! 

Proponujemy usługi precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Współpracujemy ze wszystkimi obecnymi na polskim rynku producentami samochodów, dzięki czemu oferujemy marki i modele spełniające wymagania każdego przedsiębiorcy. Wiemy, że oczekiwania i potrzeby naszych Klientów mogą ulec zmianie w trakcie trwania kontraktu, dlatego dopuszczamy możliwość zmiany parametrów umowy, tak aby jej założenia odpowiadały realnym potrzebom każdej firmy.


Pomagamy oszczędzać czas i pieniądze!

Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania. Wskazujemy rozwiązania, które pomagają zoptymalizować wydatki związane z zakupem i eksploatacją firmowej floty pojazdów. Zapewniamy łatwiejsze budżetowanie dzięki równomiernemu rozłożeniu kosztów na cały okres umowy. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie współpracy – począwszy od doradztwa przy wyborze nowego samochodu, poprzez jego rejestrację i ubezpieczenie, aż po kompleksową opiekę serwisową przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Uczciwość przede wszystkim! 

Firma Carefleet została nagrodzona w 2011 roku Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma. Doceniono nas za fachowe i uczciwe świadczenie usług dla naszych Klientów. Gramy fair na każdym etapie współpracy – zarówno w zakresie zarządzania flotą pojazdów, leasingu finansowego, leasingu operacyjnego czy najmu długoterminowego pojazdów. Wierzymy, że tylko strategia oparta na uczciwości i rzetelności może zbudować długotrwałe i owocne relacje biznesowe.