ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Misja i strategia

Jesteśmy jedną z wiodących polskich firm z branży Car Fleet Management. Pomagamy przedsiębiorcom oszczędzać czas i pieniądze, oferując kompleksowe i elastyczne rozwiązania w zakresie finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów.

Codziennie dbamy o to, aby użytkownicy naszych aut bezpiecznie i bezproblemowo mogli dotrzeć tam, dokąd chcą, nie zaprzątając sobie głowy obowiązkami związanymi z administrowaniem samochodów służbowych.

Jesteśmy elastyczni! 

Proponujemy usługi precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Współpracujemy ze wszystkimi obecnymi na polskim rynku producentami samochodów, dzięki czemu oferujemy marki i modele spełniające wymagania każdego przedsiębiorcy. Wiemy, że oczekiwania i potrzeby naszych Klientów mogą ulec zmianie w trakcie trwania kontraktu, dlatego dopuszczamy możliwość zmiany parametrów umowy, tak aby jej założenia odpowiadały realnym potrzebom każdej firmy.

Pomagamy oszczędzać czas i pieniądze!

Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania. Wskazujemy rozwiązania, które pomagają zoptymalizować wydatki związane z zakupem i eksploatacją firmowej floty pojazdów. Zapewniamy łatwiejsze budżetowanie dzięki równomiernemu rozłożeniu kosztów na cały okres umowy. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie współpracy – począwszy od doradztwa przy wyborze nowego samochodu, poprzez jego rejestrację i ubezpieczenie, aż po kompleksową opiekę serwisową przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Uczciwość przede wszystkim! 

Firma Carefleet została nagrodzona w 2011 roku Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma. Doceniono nas za fachowe i uczciwe świadczenie usług dla naszych Klientów. Gramy fair na każdym etapie współpracy – zarówno w zakresie zarządzania flotą pojazdów, leasingu finansowego, leasingu operacyjnego czy najmu długoterminowego pojazdów. Wierzymy, że tylko strategia oparta na uczciwości i rzetelności może zbudować długotrwałe i owocne relacje biznesowe.

Kultura, zgodność i etyka 

Jako część Grupy Credit Agricole chcemy, aby współpraca Grupy EFL z Pracownikami, Współpracownikami i Partnerami Biznesowymi opierała się na wspólnym systemie wartości moralnych, standardów etycznych oraz uczciwego postępowania we wzajemnych relacjach. Funkcja Compliance w Grupie Credit Agricole ma na celu zapewnienie przestrzegania przepisów i norm etycznych w działalności bankowej i finansowej przez podmioty Grupy, jej Kierowników i wszystkich Pracowników. Compliance definiuje i wdraża polityki Grupy w zakresie zapobiegania ryzyku niezgodności w oparciu o procesy, narzędzia i akcje szkoleniowe. Wszystkie te działania pomagają zminimalizować ryzyko utraty reputacji. Normy postępowania określają poniższe dokumenty:

Kodeks postępowania antykorupcyjnego

Karta Etyczna

Ponadto w trosce o zapewnienie przestrzegania norm i standardów etycznych oraz w celu identyfikacji wszelkich przejawów łamania tych zasad umożliwiamy Państwu zgłoszenie w sposób anonimowy lub imiennie zaobserwowanych naruszeń przepisów prawa, regulacji wewnętrznych lub standardów etycznych. Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem systemu informatycznego BKMS. Zapoznaj się z zasadami przetwarzania danych w ramach zgłoszeń z systemem BKMS.