ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Historia

Na polskim rynku usług Car Fleet Management funkcjonujemy od 2004 roku. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie zarówno prywatnych firm, w tym dużych korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw, jak również instytucji z sektora administracji państwowej.

Realizujemy kontrakty m.in. dla takich organizacji jak Avon, Eurocash, Jeronimo Martins Polska S.A. (miedzy innymi sieć Biedronka), Auchan, a także dla Ministerstwa Skarbu Państwa oraz Polskiego Związku Narciarskiego. Obecnie niemal 80 procent naszych Klientów to firmy z sektora MŚP. 

Dzięki systematycznemu wzrostowi liczby pojazdów w zarządzanej przez nas flocie znajdujemy się w czołówce największych firm z branży Car Fleet Management zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Sukcesywny rozwój spółki jest możliwy dzięki konsekwentnie realizowanej strategii, a także przynależności do Grupy Crédit Agricole, która gwarantuje nam zarówno stabilność, jak i bezpieczne i pewne zaplecze finansowe jednej z największych grup bankowych w Europie.

Specjaliści z pasją

Wykwalifikowana i zadowolona z pracy kadra to jedno ze źródeł przewagi konkurencyjnej firmy Carefleet S.A. Zatrudniamy osoby, które nie tylko odznaczają się pożądanymi przez nas kompetencjami, ale również wykazują autentyczne zainteresowanie branżą motoryzacyjną, dzięki czemu dla większości naszych pracowników praca jest skutecznym sposobem na rozwijanie osobistych pasji.

Wierzymy, że zgrany zespół specjalistów to podstawa rozwoju firmy. Dokładamy wszelkich starań, by rozszerzać grono naszych pracowników, współpracowników, a także partnerów biznesowych skupionych wokół Carefleet. Zarząd spółki dba również o to, aby kadra na bieżąco podnosiła swojej kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach z zakresu motoryzacji, zarządzania flotą pojazdów, obsługi klienta i finansów. Nasi specjaliści regularnie biorą udział w testach samochodów, dzięki czemu są na bieżąco z rynkowymi nowościami i mogą rekomendować rozwiązania, które sprawdzili osobiście.

Jesteśmy w całej Polsce

Biura firmy Carefleet znajdują się w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i z dużymi firmami z całego kraju. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, w jakim obszarze zarządzania flotą pojazdów możemy pomóc, zapraszamy do działu Kontakt.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.