ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet S.A. jest jedną z wiodących polskich firm z branży Car Fleet Management. Spółka powstała 4 czerwca 2004 roku poprzez wydzielenie Departamentu Car Fleet Management ze struktur Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Przez ponad 18 lat funkcjonowania na rynku doskonale poznaliśmy problemy i oczekiwania zarówno wielkich korporacji, jak i firm z sektora MŚP, dzięki czemu proponujemy usługi precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w outsourcingowych modelach finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów. Naszym flagowym produktem jest wynajem długoterminowy – rozwiązanie, które łączy atrakcyjne finansowanie służbowych samochodów z ich kompleksową obsługą techniczną i administracyjną. W ofercie firmy Carefleet S.A. znajdują się ponadto leasing operacyjny i finansowy, a także szeroka gama usług z obszaru zarządzania flotą.

Przynależność do międzynarodowej grupy Credit Agricole daje naszym Klientom szeroki dostęp do preferencyjnych rozwiązań finansowych oferowanych przez bank Credit Argicole oraz spółki EFL, Eurofactor i Truck Care. Obecnie zarządzamy flotą niemal 17 000 samochodów i znajdujemy się w pierwszej piątce największych firm CFM należących do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.