O Carefleet

Carefleet S.A. jest jedną z wiodących polskich firm z branży Car Fleet Management. Spółka powstała 4 czerwca 2004 roku poprzez wydzielenie Departamentu Car Fleet Management ze struktur Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Przez ponad 15 lat funkcjonowania na rynku doskonale poznaliśmy problemy i oczekiwania zarówno wielkich korporacji, jak i firm z sektora MŚP, dzięki czemu proponujemy usługi precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.


Specjalizujemy się w outsourcingowych modelach finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów. Naszym flagowym produktem jest wynajem długoterminowy – rozwiązanie, które łączy atrakcyjne finansowanie służbowych samochodów z ich kompleksową obsługą techniczną i administracyjną. W ofercie firmy Carefleet S.A. znajdują się ponadto leasing operacyjny i finansowy, a także szeroka gama usług z obszaru zarządzania flotą.

Carefleet S.A. przynależy do Grupy Crédit Agricole, jednej z największych grup bankowych w Europie i lidera na rynku zarządzania aktywami, co daje nam gwarancję długofalowej stabilności finansowej. Obecnie zarządzamy flotą niemal 17 000 samochodów i znajdujemy się w pierwszej piątce największych firm CFM należących do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.