ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Chcesz zmienić swoje auto, ale nie lubisz przepłacać? Skorzystaj z oferty Twój Nowy Samochód i płać znacznie niższe raty niż w przypadku kredytu samochodowego. TNS to nowoczesna forma zakupu i użytkowania auta, idealna dla wszystkich, którzy podążają z duchem czasu. Przesiądź się do wymarzonego samochodu i ciesz się poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje opieka serwisowa Carefleet S.A. Bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej, bez dodatkowych zabezpieczeń umowy, bez problemów.

Zalety TNS

Jak zdobyć samochód

Jeszcze nigdy zdobycie nowego samochodu nie było tak proste i wygodne

Pełne wsparcie dedykowanych opiekunów Carefleet S.A. oraz ograniczone do minimum formalności sprawiają, że bez problemu przesiądziesz się do wymarzonego auta.


Obejrzyj wideo i dowiedz się krok po kroku, jak zdobyć samochód.

Jak to działa?

1.

Sprawdź aktualną ofertę pojazdów i wybierz TWÓJ NOWY SAMOCHÓD
Zapoznaj się ze specyfikacja danego samochodu. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego.

2.

Pracownik CAREFLEET S.A. wesprze Cię podczas dopełniania formalności związanych z samochodem
Wraz z Tobą skompletuje wszystkie niezbędne dokumenty, a następnie zostaniesz poproszony o podpisanie umowy na Twój nowy samochód. W zależności od Twojej decyzji odbiór Twojego nowego samochodu będzie możliwy w Warszawie lub we Wrocławiu.

3.

Sprawdź aktualną ofertę pojazdów i wybierz TWÓJ NOWY SAMOCHÓD
Zapoznaj się ze specyfikacja danego samochodu. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego.

4.

Twój nowy samochód będzie Ci służył przez lata, a pod koniec TO TY ZDECYDUJESZ, co chcesz zrobić z samochodem
Twój Nowy Samochód sprawdzi się w każdej sytuacji, a pod koniec będziesz mógł wykupić samochód na własność lub zwrócić go Carefleet i wybrać następne auto z naszej oferty.

Szukasz nowego samochodu?

Oferty

Sprawdź oferty specjalne dla Konsumentów

Peugeot 2008′ GT PACK
GT PACK 130 KM

Forma finansowania: 
wynajem długoterminowy

Rata miesięczna już od:
1 866 zł/mc brutto

Samochody poleasingowe

Carefleet - samochody poleasingowe

Postaw na auta pokontraktowe
Carefleet S.A.

Szukasz używanych samochodów z wiarygodnym przebiegiem, pełną historią serwisową i oceną niezależnego rzeczoznawcy?

Aktualności

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...