ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Dodatkowe wsparcie w zarządzaniu Twoją firmową flotą!

Posiadasz już własną flotę służbowych samochodów, ale potrzebujesz pomocy w jej bieżącej obsłudze? Ograniczaj wydatki oraz nakłady pracy związane z administrowaniem i serwisowaniem aut, korzystając z wybranych usług z obszaru Car Fleet Management rozliczanych w wariancie kosztów rzeczywistych.  

Zarządzanie flotą samochodową w firmie

Rozwiązanie dla wszystkich firm, bez względu na formę finansowania samochodów

Skorzystaj z naszego wsparcia w wybranych obszarach zarządzania firmowymi samochodami, aby płynnie przejść do korzystania z oferty finansowania i kompleksowej obsługi firmowej floty w formie wynajmu długoterminowego w Carefleet. Rozwiązanie to adresujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają auta kupione na własność lub sfinansowane w formie kredytu bądź leasingu.

W ramach usługi Car Fleet Management oferujemy rozliczane po kosztach rzeczywistych wsparcie w następujących obszarach:

  • Serwis mechaniczny
  • Sezonowa wymiana i przechowywanie opon
  • Zarządzanie likwidacją szkód

Im większa flota pojazdów, tym częściej pojawia się konieczność wizyty w warsztacie samochodowym. Nawet jeśli flota samochodowa złożona jest jedynie z najwyższej klasy pojazdów, wymaga ona od czasu do czasu interwencji mechanika. Samochody bezawaryjne nie istnieją, poza tym mimo największej ostrożności kierowców, wypadki lub co najmniej stłuczki są na drogach codziennością. Zarządzanie flotą pojazdów przez nasz zespół specjalistów oznacza, że ani kierowcy, ani właściciel firmy nie muszą przejmować się naprawą czy serwisowaniem pojazdów. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za sprawność floty firmowej, zapewniając szybką interwencję w przypadku konieczności interwencji ze strony mechanika. Współpracujące z nami serwisy samochodowe tworzą gęstą sieć na terenie całego kraju, przez co zawsze jakiś warsztat znajduje się w pobliżu naszego Klienta. Wystarczy jeden telefon i przedstawienie sytuacji, abyśmy od razu zajęli się uszkodzonym samochodem.

Naszym celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa każdemu Klientowi. Sezonowa wymiana opon w ramach zarządzania flotą pojazdów to działanie służące obu wymienionym celom. Zdajemy sobie również sprawę, jak trudno znaleźć dostateczną ilość miejsca na przechowywanie opon całej floty samochodowej w firmie, dlatego odciążamy naszych Klientów również w tym zakresie. Ponadto zajmujemy się także formalnościami, na przykład w sytuacji wystąpienia szkody. Powierzając nam zarządzanie flotą, Klient zyskuje poczucie spokoju i bezpieczeństwa, a także gwarancję wypłaty odszkodowania w razie wystąpienia szkody. Flota samochodowa to zwykle podstawa sprawnego funkcjonowania firmy, warto odpowiednio o nią zadbać!

Usługa zarządzania flotą Car Fleet Management to:

Dostęp do Centrum Obsługi Kierowców przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Jedna zbiorcza faktura i raport z działań

Oszczędności wynikające z nadzoru nad kosztami obsługi pojazdów

Profesjonalne raportowanie

Wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu specjalistów

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia? Przekaż finansowanie i pełną obsługę firmowych samochodów w ręce ekspertów. Korzystaj z wynajmu długoterminowego – elastycznego rozwiązania, które możesz indywidualnie dopasować do potrzeb Twojej firmy!

Dowiedz się więcej na temat
wynajmu długoterminowego w Carefleet