ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Potrzebujesz samochodów do firmy, ale nie chcesz angażować własnego budżetu?

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm specjalizujących się w wynajmie długoterminowym samochodów, która zaadresowała swoje usługi do sektora MŚP. Od lat współpracujemy i rozmawiamy na temat potrzeb flotowych z przedsiębiorcami takimi jak Ty. Efektem tego jest oferta wynajmu samochodów, która nie nadwyręża firmowego budżetu i pozwala na efektywne prowadzenie biznesu.

Flota dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy

Potrzebujesz kilku lub kilkunastu samochodów i zastanawiasz się, czy wynajem długoterminowy jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy? Odpowiadamy – TAK! Już niemal 25% przedsiębiorstw z sektora MŚP w Polsce korzysta z tego modelu finansowania pojazdów służbowych. Wynajem długoterminowy to oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja przewidywalności kosztów związanych z obsługą firmowych aut. To także najbardziej efektywne rozwiązanie, jeśli nie dysponujesz dużym budżetem.

Pamiętaj, że korzystając z wynajmu długoterminowego nie inwestujesz w kupno samochodu, a jedynie płacisz za jego użytkowanie oraz usługi dodatkowe, które sam wybierasz. Dzięki temu auto staje się efektywnym narzędziem pracy, które nie generuje niepotrzebnych kosztów, a zarabia na siebie i Twoją firmę. W ramach wynajmu długoterminowego w Carefleet otrzymujesz także pełne wsparcie Opiekuna odpowiedzialnego za większość spraw związanych z bieżącą obsługą samochodów, co znacznie odciąży Twoich pracowników.

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A. to także:

Prawo pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu
Przeniesienie wszystkich obowiązków związanych z obsługą techniczną aut na Carefleet S.A.
Rozłożenie kosztów finansowania i obsługi samochodów w czasie
Niższe koszty finansowania w porównaniu z zakupem za gotówkę i kredytem
Brak konieczności angażowania środków własnych w budowanie floty samochodów

Istotną część naszych Klientów stanowią firmy posiadające kilka lub kilkanaście służbowych samochodów. Wspieramy ich rozwój, oferując nie tylko dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, ale także zapewniając kompleksowe doradztwo i pomoc na każdym etapie współpracy.

Dowiedz się więcej na temat
wynajmu długoterminowego w Carefleet