Duża flota – żaden problem!

Wiemy, jak złożonym i wielowymiarowym procesem jest zarządzanie dużą flotą firmowych samochodów. Dlatego w ramach wynajmu długoterminowego – oprócz finansowania aut oraz szerokiego wachlarza usług związanych z ich obsługą – zapewniamy rzetelne doradztwo i wsparcie zaangażowanego zespołu specjalistów. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować strukturę i parametry użytkowo-ekonomiczne floty do potrzeb Twojej firmy oraz umożliwić efektywną eksploatację samochodów.

Postaw na sprawdzone i skuteczne rozwiązania!

Od 15 lat współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i doskonale znamy ich potrzeby flotowe. Dlatego stworzyliśmy modułową i elastyczną ofertę wynajmu długoterminowego, którą można dopasować do specyfiki działalności każdej firmy. Zapewniamy finansowanie pojazdów, a także m.in. ich obsługę techniczną, ubezpieczenie, sezonową wymianę opon czy dostęp do kart paliwowych oraz monitoringu GPS. Nasze działania ułatwiają zbudowanie niezawodnej i atrakcyjnej floty pojazdów, która nie tylko zaspokoi potrzeby biznesowe firmy, ale także będzie jej wizytówką i dodatkowym, pozapłacowym benefitem dla pracowników.

W ramach wynajmu długoterminowego odciążamy Fleet Managerów w ich codziennej pracy, przejmując na siebie najbardziej żmudne i pracochłonne obowiązki, pozostawiając jednocześnie w ich rękach pełną kontrolę nad kosztami oraz zasadnością działań podejmowanych w związku z utrzymaniem aut. Zapewniamy im także dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających nadzór nad firmową flotą pojazdów, a także nieograniczony dostęp do wiedzy i know-how jednej z czołowych na polskim rynku firm specjalizujących się w finansowaniu i zarządzaniu samochodami służbowymi.

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A, to także:

Centrum Obsługi Kierowców – jeden numer dla wszystkich użytkowników dostępny 24 godziny na dobę
Sprawna realizacja przeglądów i napraw dzięki obejmującej cały kraj sieci punktów usługowych
Kompleksowy i rozbudowany system raportowania odpowiadający na aktualne potrzeby firmy
Szybkość i wysoka jakość obsługi dzięki wypracowanym przez lata systemom i procesom
Eliminacja kosztów i problemów związanych z odsprzedażą samochodów po zakończeniu umowy wynajmu
Wsparcie zespołu specjalistów w niestandardowych sytuacjach
Możliwość elastycznego wyboru usług dodatkowych i dopasowania ich do potrzeb firmy
Pełen nadzór nad wszystkimi kosztami związanymi z utrzymaniem floty
Dodatkowe narzędzia wspierające: aplikacja Carefleet GO i Portal Klienta Carefleet
Pomoc ekspertów w budowaniu efektywnej polityki flotowej

Stawiamy na budowanie długofalowej i efektywnej współpracy opartej na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dlatego od lat cieszymy się zaufaniem czołowych korporacji i dużych przedsiębiorstw działających na polskim rynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT
WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO W CAREFLEET