Duża flota – żaden problem!

Wiemy, jak złożonym i wielowymiarowym procesem jest zarządzanie dużą flotą firmowych samochodów. Dlatego w ramach wynajmu długoterminowego – oprócz finansowania aut oraz szerokiego wachlarza usług związanych z ich obsługą – zapewniamy rzetelne doradztwo i wsparcie zaangażowanego zespołu specjalistów. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować strukturę i parametry użytkowo-ekonomiczne floty do potrzeb Twojej firmy oraz umożliwić efektywną eksploatację samochodów.

Długoterminowy wynajem aut dla dużych przedsiębiorstw

Postaw na sprawdzone i skuteczne rozwiązania!

Od 15 lat współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i doskonale znamy ich potrzeby flotowe. Dlatego stworzyliśmy modułową i elastyczną ofertę wynajmu długoterminowego, którą można dopasować do specyfiki działalności każdej firmy. Zapewniamy finansowanie pojazdów, a także m.in. ich obsługę techniczną, ubezpieczenie, sezonową wymianę opon czy dostęp do kart paliwowych oraz monitoringu GPS. Nasze działania ułatwiają zbudowanie niezawodnej i atrakcyjnej floty pojazdów, która nie tylko zaspokoi potrzeby biznesowe firmy, ale także będzie jej wizytówką i dodatkowym, pozapłacowym benefitem dla pracowników.

W ramach wynajmu długoterminowego odciążamy Fleet Managerów w ich codziennej pracy, przejmując na siebie najbardziej żmudne i pracochłonne obowiązki, pozostawiając jednocześnie w ich rękach pełną kontrolę nad kosztami oraz zasadnością działań podejmowanych w związku z utrzymaniem aut. Zapewniamy im także dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających nadzór nad firmową flotą pojazdów, a także nieograniczony dostęp do wiedzy i know-how jednej z czołowych na polskim rynku firm specjalizujących się w finansowaniu i zarządzaniu samochodami służbowymi.

Wynajem długoterminowy floty w wykonaniu Carefleet to pełna elastyczność we wszystkich obszarach. Umożliwiamy skonfigurowanie oferty tak, aby była optymalnie dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa. Wynajmujemy kompletne floty, dobierając do nich dowolne samochody wybrane przez Klienta. Nasza oferta to samochody wszystkich rodzajów, poczynając od aut miejskich, na samochodach luksusowych i dostawczych kończąc. Oferujemy wynajem floty zatem zarówno firmom z wysokim budżetem, stawiającym na prestiż, jak i tym, które poszukują po prostu niezawodnych aut użytkowych. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi sprawiło, że doskonale poznaliśmy potrzeby przedstawicieli większości branż. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę wynajmu floty samochodowej.

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A, to także:

Centrum Obsługi Kierowców – jeden numer dla wszystkich użytkowników dostępny 24 godziny na dobę
Sprawna realizacja przeglądów i napraw dzięki obejmującej cały kraj sieci punktów usługowych
Kompleksowy i rozbudowany system raportowania odpowiadający na aktualne potrzeby firmy
Szybkość i wysoka jakość obsługi dzięki wypracowanym przez lata systemom i procesom
Eliminacja kosztów i problemów związanych z odsprzedażą samochodów po zakończeniu umowy wynajmu
Wsparcie zespołu specjalistów w niestandardowych sytuacjach
Możliwość elastycznego wyboru usług dodatkowych i dopasowania ich do potrzeb firmy
Pełen nadzór nad wszystkimi kosztami związanymi z utrzymaniem floty
Dodatkowe narzędzia wspierające: aplikacja Carefleet GO i Portal Klienta Carefleet
Pomoc ekspertów w budowaniu efektywnej polityki flotowej

Stawiamy na budowanie długofalowej i efektywnej współpracy opartej na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dlatego od lat cieszymy się zaufaniem czołowych korporacji i dużych przedsiębiorstw działających na polskim rynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT
WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO W CAREFLEET