ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Duża flota – żaden problem!

Wiemy, jak złożonym i wielowymiarowym procesem jest zarządzanie dużą flotą firmowych samochodów. Dlatego w ramach wynajmu długoterminowego – oprócz finansowania aut oraz szerokiego wachlarza usług związanych z ich obsługą – zapewniamy rzetelne doradztwo i wsparcie zaangażowanego zespołu specjalistów. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować strukturę i parametry użytkowo-ekonomiczne floty do potrzeb Twojej firmy oraz umożliwić efektywną eksploatację samochodów.

Długoterminowy wynajem aut dla dużych przedsiębiorstw

Postaw na sprawdzone i skuteczne rozwiązania!

Od 15 lat współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i doskonale znamy ich potrzeby flotowe. Dlatego stworzyliśmy modułową i elastyczną ofertę wynajmu długoterminowego, którą można dopasować do specyfiki działalności każdej firmy. Zapewniamy finansowanie pojazdów, a także m.in. ich obsługę techniczną, ubezpieczenie, sezonową wymianę opon czy dostęp do kart paliwowych oraz monitoringu GPS. Nasze działania ułatwiają zbudowanie niezawodnej i atrakcyjnej floty pojazdów, która nie tylko zaspokoi potrzeby biznesowe firmy, ale także będzie jej wizytówką i dodatkowym, pozapłacowym benefitem dla pracowników.

W ramach wynajmu długoterminowego odciążamy Fleet Managerów w ich codziennej pracy, przejmując na siebie najbardziej żmudne i pracochłonne obowiązki, pozostawiając jednocześnie w ich rękach pełną kontrolę nad kosztami oraz zasadnością działań podejmowanych w związku z utrzymaniem aut. Zapewniamy im także dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających nadzór nad firmową flotą pojazdów, a także nieograniczony dostęp do wiedzy i know-how jednej z czołowych na polskim rynku firm specjalizujących się w finansowaniu i zarządzaniu samochodami służbowymi.

Wynajem długoterminowy floty w wykonaniu Carefleet to pełna elastyczność we wszystkich obszarach. Umożliwiamy skonfigurowanie oferty tak, aby była optymalnie dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa. Wynajmujemy kompletne floty, dobierając do nich dowolne samochody wybrane przez Klienta. Nasza oferta to samochody wszystkich rodzajów, poczynając od aut miejskich, na samochodach luksusowych i dostawczych kończąc. Oferujemy wynajem floty zatem zarówno firmom z wysokim budżetem, stawiającym na prestiż, jak i tym, które poszukują po prostu niezawodnych aut użytkowych. Wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi sprawiło, że doskonale poznaliśmy potrzeby przedstawicieli większości branż. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę wynajmu floty samochodowej.

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A, to także:

Centrum Obsługi Kierowców
jeden numer dla wszystkich użytkowników dostępny 24 godziny na dobę

Sprawna realizacja przeglądów
i napraw
dzięki obejmującej cały kraj sieci punktów usługowych

Kompleksowy i rozbudowany system raportowania
odpowiadający na aktualne potrzeby firmy

Szybkość i wysoka jakość obsług
dzięki wypracowanym przez lata systemom i procesom

Eliminacja kosztów i problemów
związanych z odsprzedażą samochodów po zakończeniu umowy wynajmu

Wsparcie zespołu specjalistów
w niestandardowych sytuacjach

Możliwość elastycznego wyboru usług dodatkowych
i dopasowania ich do potrzeb firmy

Pełen nadzór nad wszystkimi kosztami
związanymi z utrzymaniem floty

Dodatkowe narzędzia wspierające:
aplikacja Carefleet GO i Portal Klienta Carefleet

Pomoc ekspertów
w budowaniu efektywnej polityki flotowej

Stawiamy na budowanie długofalowej i efektywnej współpracy opartej na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dlatego od lat cieszymy się zaufaniem czołowych korporacji i dużych przedsiębiorstw działających na polskim rynku.

Formalności leasingu – z Carefleet załatwisz je szybciej, niż się tego spodziewasz! 

Myślisz o leasingu samochodu, ale przeraża Cię sama myśl o wypełnianiu stosu dokumentów? Prowadzisz firmę i potrzebujesz auta, które będzie wygodne, reprezentacyjne i nowoczesne? Oznacza to, że powinieneś skorzystać z oferty Carefleet. Oferujemy nie tylko luksusowe pojazdy, ale też pomoc, jeśli chodzi o załatwianie formalności związanych z samochodem.

Naszym celem jest, abyś:

  • wybrał dokładnie taki samochód, jakiego potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo;
  • mógł płacić ratę, która znajduje się w zasięgu możliwości finansowych Twojej firmy;
  • zawarł z nami umowę na jasnych, przejrzystych warunkach.

Właśnie w tym celu oferujemy pomoc w wypełnianiu leasingu, wyczerpująco odpowiadamy na wszystkie pytania i tłumaczymy niejasne kwestie. Korzystając z naszej oferty, już wkrótce możesz zacząć jeździć nowoczesnym samochodem. Dlatego nie zniechęcaj się formalnościami i nie obawiaj się o wymagane dokumenty – leasing to rozwiązanie także dla Ciebie!

Formalności związane z samochodem – od czego musisz zacząć?

W naszej ofercie znajdują się samochody różnych marek, z bogatym wyposażeniem i nowoczesnymi udogodnieniami dla kierowców. Jednak jeśli wybierzesz już wymarzony model, musisz podjąć decyzje związane z formalnościami leasingu. Zastanów się nad tym:

  • jaki ma być okres trwania umowy – naszym klientom dajemy możliwość zawarcia jej np. na 24,36,48 lub 60 miesięcy. Im dłużej będzie ona trwała, tym mniejsze raty będziesz zobowiązany zapłacić;
  • czy zamierzasz dokonać wpłaty własnej, czy rezygnujesz z tej możliwości – w tym pierwszym przypadku możesz liczyć na przystępniejszą ratę – im wyższa wpłata własna, tym twoje comiesięczne zobowiązania będą niższe.

Oprócz tego zdecyduj, czy chcesz skorzystać z usług dodatkowych. Możesz wybrać:

  • pakiet Assistance, który jest nieocenioną pomocą, jeśli będziesz potrzebował wsparcia na trasie – no, wtedy, gdy samochód odmówi posłuszeństwa;
  • usługę zapewniającą przechowywanie opon i wymianę ogumienia letniego na zimowe.

Na podstawie tych informacji przygotujemy stosowną dokumentację i umowę – możesz też skonsultować się z jednym z naszych specjalistów, jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o warunkach leasingu.

Dokumenty do leasingu i procedura zawierania umowy z leasingodawcą – formalności krok po kroku 

Jeśli wybrałeś już samochód, konieczne będzie skompletowanie dokumentów do leasingu

Aby zawrzeć umowę, należy najpierw złożyć wniosek do leasingodawcy. W niektórych sytuacjach mogą być wymagane także dodatkowe dokumenty – zwłaszcza jeśli leasingobiorcą ma być firma. Do wniosku trzeba dołączyć m.in. oświadczenie o przychodzie i dochodzie za ostatni zamknięty miesiąc obrachunkowy, PIT-36, CIT-8, bilans i rachunek wyników.

Oprócz tego mogą okazać się potrzebne zaświadczenia z ZUS o braku zaległości w opłacaniu składek i z urzędu skarbowego o niezaleganiu w płaceniu podatków.

Mimo że te formalności związane z samochodem mogą wydawać się zawiłe i czasochłonne, zawsze możesz liczyć na pomoc w wypełnianiu leasingu. Nasi pracownicy wesprą Cię podczas wypełniania wniosku oraz podczas kompletowania dokumentacji;

Podpisanie umowy

W umowie będą szczegółowo opisane wszystkie warunki leasingu. Będą dotyczyć one wysokości rat i harmonogramu spłaty oraz tego, jaką wpłatę własną zdecydowałeś się uiścić. 

Oprócz tego będzie tam wyraźnie wskazany czas trwania umowy i to, co możesz zrobić po zakończeniu leasingu. Kiedy taka umowa wygaśnie, możesz zwrócić samochód lub wykupić go. Kwota, którą będziesz zobowiązany zapłacić po zakończeniu leasingu, chcąc stać się właścicielem auta, także będzie wskazana w umowie.

Wydanie samochodu leasingobiorcy

Po podpisaniu umowy możesz odebrać od nas samochód. Możesz to zrobić w Warszawie lub we Wrocławiu.

Chcesz szybko i sprawnie wypełnić wszystkie dokumenty? Leasing z Carefleet to rozwiązanie dla Ciebie!

Nie obawiaj się formalności związanych z leasingiem samochodu – jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz problem z dokumentacją. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę zawierania umowy z Carefleet. Dlatego nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej na temat
wynajmu długoterminowego w Carefleet