ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Od ponad 15 lat współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami oraz małymi i średnimi podmiotami działającymi w różnych branżach i sektorach rynku. W ramach usługi wynajmu długoterminowego oferujemy finansowanie pojazdów oraz elastyczny pakiet usług dodatkowych. Przynależność do Grupy Credit Agricole i Europejskiego Funduszu Leasingowego daje nam gwarancję pełnej stabilności finansowej, dzięki czemu możemy zrealizować Twoje najbardziej ambitne marzenia o nowej, wyjątkowej flocie służbowych samochodów.

Rozwijaj firmową flotę bez angażowania kapitału własnego

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A. to:

 • Stała, atrakcyjna rata miesięczna obejmująca finansowanie aut i usługi dodatkowe związane z ich utrzymaniem
   
 • Umowy podpisywane na okres od 12 do 48 miesięcy
   
 • Finansowanie wszystkich marek samochodów dostępnych na polskim rynku, w tym również aut dostawczych
   
 • Brak konieczności wnoszenia opłaty własnej
   
 • Możliwość modyfikacji warunków umowy w trakcie jej trwania
   
 • Możliwość wykupienia lub zdania pojazdów po zakończeniu umowy
WYBIERZ
WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

i ciesz się korzyściami, których nie dają inne modele finansowania samochodów firmowych!
WYNAJEM

Przewidywalność kosztów użytkowania
firmowych samochodów w długiej
perspektywie czasowej


Bogaty i elastyczny pakiet usług dodatkowych
zapewniających kompleksową obsługę floty
Redukcja działań administracyjnych,
operacyjnych i technicznych
związanych z utrzymaniem floty
Kompleksowe wsparcie zespołu specjalistów
w efektywnym zarządzaniu firmową flotą
Elastyczny wynajem długoterminowy

Marzy Ci się pełna wolność w zakresie umowy użytkowania aut służbowych? W takim razie wynajem długoterminowy samochodów jest tym, czego szukasz. Podstawowym aspektem odróżniającym najem długoterminowy auta od leasingu jest większa dowolność w zakresie wyboru usług dodatkowych. Tylko od Ciebie zależy, z których usług chcesz skorzystać. Interesuje Cię pełne wsparcie serwisowe? Możesz poszukujesz usługodawcy, który zapewni Ci pełną obsługę floty? Bez względu na to, która opcja mieści się w zakresie Twoich potrzeb i oczekiwań, u nas z pewnością ją znajdziesz. Jeśli natomiast poszukujesz po prostu dobrego samochodu na wynajem, którym zajmiesz się na własną rękę, taka opcja również istnieje. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią ofertę, a my dostosowujemy parametry do Twoich oczekiwań.

Najem długoterminowy samochodów dla każdej firmy

Wynajem długoterminowy dla firm w naszym wykonaniu to bogata oferta samochodów różnych marek. Współpracujemy zarówno z osobami prowadzącymi jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i z dużymi firmami, korzystającymi z całych flot pojazdów. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, aby dostosować ją do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Oferujemy zarówno samochody osobowe, jak i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych od różnych producentów. Przedstaw nam swoją działalność, a my zaoferujemy Ci to, czego najbardziej potrzebujesz.

Wynajem długoterminowy dla firm, czyli brak kosztów wstępnych

Leasing i najem długoterminowy samochodu to dwa najbardziej opłacalne sposoby użytkowania auta przez firmę. Jednak w przypadku leasingu trzeba się liczyć z koniecznością uiszczenia opłaty wstępnej w wysokości co najmniej kilku procent wartości samochodu. Wybierając najem długoterminowy auta, unikasz tego obowiązku. Warto wyjaśnić w tym miejscu kolejną kluczową różnicę pomiędzy leasingiem i wynajmem. W przypadku leasingu użytkownik spłaca wartość samochodu przez cały okres korzystania z pojazdu. Natomiast w czasie najmu, to wynajmujący pozostaje właścicielem samochodu. Dlatego też to wynajmujący bierze na siebie odpowiedzialność za naprawy i serwisowanie pojazdu, o ile oczywiście taka jest wola najemcy.

Pomożemy Ci w kompleksowym zarządzaniu samochodami służbowymi

Przekaż obowiązki związane z bieżącą obsługą firmowej floty w ręce ekspertów. W ramach wynajmu długoterminowego oferujemy modułowy pakiet usług dodatkowych rozliczanych w formie ryczałtu. Sam decydujesz, z jakiego zakresu rozwiązań chcesz skorzystać. Koszt wszystkich usług zostanie uwzględniony w ramach jednej, comiesięcznej faktury zbiorczej. To nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu i pieniędzy. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Obsługa techniczna w Carefleet
Obsługa techniczna
Obsługa ogumienia
Ubezpieczenie
Assistance i likwidacja szkód

Obsługa techniczna

Ciesz się niezawodną flotą pojazdów i ograniczaj koszty związane z ich przestojami, przekazując opiekę techniczną nad firmowymi samochodami ekspertom z Carefleet S.A. Współpracujemy z ponad 600 punktami naprawczymi na terenie całego kraju i co roku obsługujemy niemal 30 000 zdarzeń serwisowych. Zapewnimy profesjonalne wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pomagamy w trudnych i niestandardowych sytuacjach, dbając jednocześnie o optymalizację wszelkich działań pod względem finansowym i czasowym. 

W ramach usługi zapewniamy m.in.

 • Zakres działań świadczony zgodnie z wybranym pakietem serwisowym
 • Pełne wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu specjalistów
 • Przypomnienia o terminach przeglądów rejestracyjnych
 • Weryfikację zasadności napraw rekomendowanych przez serwisy
 • Skrócenie czasu serwisowania do niezbędnego minimum

Obsługa ogumienia

O ile sezonowa wymiana opon w jednym samochodzie nie stanowi większego problemu, o tyle w przypadku kilkudziesięciu czy kilkuset aut proces ten jest dużym wyzwaniem logistycznym, wymagającym znacznych nakładów pracy. Dlatego w ramach usługi wynajmu długoterminowego oferujemy kompleksowe wsparcie w zarządzaniu zakupem, przechowywaniem i wymianą ogumienia. Współpracujemy z największymi sieciami oponiarskimi, które zrzeszają ponad 500 serwisów na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy sprawnie i bezproblemowo zrealizować wymianę opon nawet dla bardzo dużych flot samochodów rozlokowanych w różnych zakątkach Polski. Cały proces wspomagany jest aplikacją mobilną CarefleetGO przeznczoną dla użytkowników pojazdów oraz Portalem Klienta Carefleet adresowanym do administratorów flot. Obecnie zarządzamy obsługą ogumienia dla ponad 9000 samochodów osobowych i dostawczych.

W ramach usługi zapewniamy m.in.:

 • Doradztwo w wyborze rodzaju, ilości i klasy opon, uwzględniające indywidualne potrzeby firmy oraz sposób użytkowania pojazdów
 • Zakup opon, okresową analizę ich stanu zużycia oraz przechowywanie i sezonową wymianę w dogodnej dla Ciebie lokalizacji
 • Pomoc w przypadku awarii ogumienia

Ubezpieczenie

W ramach wynajmu długoterminowego oferujemy pełen pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW. Dzięki efektowi skali oraz długofalowej współpracy z wiodącymi na runku ubezpieczycielami możemy zaproponować warunki ubezpieczenia, które często byłyby niemożliwe do wynegocjowania przez klientów indywidualnych. Oferujemy ubezpieczenie roczne lub wieloletnie z gwarancją niezmienności składki w całym okresie trwania umowy aż do 60 miesięcy. Istnieje możliwość jednorazowej opłaty za ubezpieczenie lub wliczenie jego kosztu w miesięczne raty za wynajem samochodu.

W ramach usługi zapewniamy m.in.:

 • Atrakcyjne stawki
 • Stałą sumę ubezpieczenia dla nowych pojazdów, obowiązującą przy wypłacie odszkodowania przez 6 miesięcy od daty wystawienia faktury zakupu
 • 0 zł udziału własnego w szkodzie
 • Możliwość zniesienia franszyzy integralnej
 • Likwidację szkód w wariancie „ serwis”
 • Brak amortyzacji części pojazdu
 • Brak potrącenia wartości odszkodowania za młody wiek kierowcy
 • Zieloną Kartę wystawianą na życzenie
 • Szybką ścieżkę likwidacji szkody
 • Wznowienie polisy bez konieczności dokonywania oględzin pojazdu

Assistance i likwidacja szkód

Średnio co drugi użytkownik pojazdu flotowego finansowanego przez Carefleet co najmniej raz w roku korzysta z pomocy na drodze. Dlatego zadbaj o komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz pełną mobilność biznesu, wybierając usługę Assistance, którą oferujemy w ramach wynajmu długoterminowego. W razie nieoczekiwanego i nieprzewidzianego zdarzenia na drodze zapewniamy kierowcy oraz wszystkim pasażerom niezbędne wsparcie na miejscu, a także pomoc w organizacji kontynuacji podróży, m.in. poprzez organizację samochodu zastępczego. W przypadku pojazdów uszkodzonych koordynujemy cały proces naprawy, począwszy od ich transportu do punktu serwisowego, poprzez doradztwo w zakresie obsługi szkody, aż po nadzór nad kosztami i czasem realizacji napraw blacharsko–lakierniczych. Współpracujemy z ponad 70 warsztatami partnerskimi na terenie całego kraju, które posiadają pełne zaplecze pozwalające na kompleksową likwidację różnego rodzaju szkód.

W ramach usługi zapewniamy m.in.:

 • Szeroką gamę dostępnych wariantów Assistance
 • Pomoc dostępną przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
 • Holowanie do serwisu
 • Organizację parkingu
 • Organizację pojazdu zastępczego
 • Aktywną pomoc przy zgłoszeniu szkody komunikacyjnej
 • Naprawę pojazdu w sieci serwisów partnerskich na terenie całego kraju
 • Monitoring przebiegu naprawy
 • Bezgotówkowe rozliczenie szkody
 • Opłatę podatku VAT od dokonywanej naprawy
Karty paliwowe
Raportowanie
Monitoring GPS
Door to door

Karty paliwowe

W ramach wynajmu długoterminowego samochodów zapewniamy dostęp do usług największych koncernów paliwowych w Polsce. Za pomocą oferowanych przez nas kart paliwowych użytkownicy pojazdów mogą płacić za paliwo, myjnie oraz produkty okołopaliwowe na stacjach benzynowych, a także za przejazdy autostradami i postój na parkingach. Ponadto, korzystając z aplikacji od tankowania czy obsługi parkingu, nie muszą stać w kolejkach czy posiadać przy sobie odliczonych kwot pieniędzy oraz uzyskują dostęp do atrakcyjnych rabatów i zniżek. Wszystkie koszty rozliczane są w ramach jednej, wygodnej faktury zbiorczej, co znacznie ułatwi pracę działu księgowości w Twojej firmie.

W ramach usługi zapewniamy m.in.:

 • Rabaty na paliwo
 • Wsparcie w koordynowaniu wystawiania kart
 • Generowanie raportów paliwowych
 • Pomoc w odnawianiu oraz tworzeniu duplikatów kart

Raportowanie

Monitoruj na bieżąco stan swojej floty i dbaj o jej efektywność użytkowo-ekonomiczną dzięki kompleksowemu systemowi raportowania, z którego możesz skorzystać w ramach wynajmu długoterminowego. Sam decydujesz o tym, jakie informacje są Ci potrzebne do utrzymania pełnej kontroli nad służbowymi pojazdami.

W ramach usługi oferujemy m.in.:

 • Raporty zarejestrowanych autoryzacji
 • Raporty na temat szkodowości
 • Raporty zarejestrowanego paliwa i usług dodatkowych
 • Raporty parku pojazdów

Monitoring GPS

Oszczędność paliwa na poziomie 15 – 30 proc., zniżki na ubezpieczenie samochodów, poprawa efektywności zarządzania zasobami i logistyką, a także niemal 100-procentowa pewność odnalezienia pojazdu w przypadku jego kradzieży – to tylko niektóre z korzyści wdrożenia usług GPS i radiowego zabezpieczenia antykradzieżowego, które oferujemy w ramach wynajmu długoterminowego. Za pomocą systemu GPS i dołączonej aplikacji użytkownik samochodu, Fleet Manager lub właściciel firmy mogą monitorować m.in. trasę pojazdu, zużycie paliwa i styl jazdy w każdej minucie pracy auta. Z kolei radiowe zabezpieczenie pojazdu z dużą skutecznością pozwala na odnalezienie go w przypadku kradzieży:

W ramach usługi oferujemy m.in.:

 • Radiowy system lokalizacji pojazdów po kradzieży o wysokiej skuteczności
 • System GPS śledzący trasę pojazdu lub pozyskujący wszystkie informacje z komputera pokładowego
 • Radiowy system do lokalizacji pojazdów po kradzieży z modułem powiadomień

Door to door

Wiemy, jak cenny jest czas Twój i Twoich pracowników. Dlatego w ramach wynajmu długoterminowego w Carefleet umożliwiamy korzystanie z usługi door to door, m.in. w celu wykonania sezonowej wymiany opon, przeglądu technicznego czy zaplanowanej naprawy. Dzięki temu Twoi pracownicy nie muszą tracić czasu na podstawienie samochodu do punktu serwisowego i jego późniejszy odbiór. Usługa jest dostępna na terenie Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gliwic, Sosnowca, Krakowa, Poznania, Łodzi, Gdańska, Gdyni.

W ramach usługi zapewniamy m.in.:

 • Odbiór samochodu ze wskazanej lokalizacji
 • Realizację zaplanowanej usługi
 • Zwrot samochodu na ustalony wcześniej adres

Korzystaj z dodatkowego wsparcia technologicznego

Jeszcze sprawniej i efektywniej zarządzaj wynajmowaną flotą. Poznaj narzędzia ułatwiające pracę Fleet Managera i osób korzystających z firmowych samochodów.

Aplikacja Carefleet GO

Aplikacja Carefleet GO to łatwe w obsłudze i intuicyjne narzędzie pozwalające m.in. w prosty i szybki sposób zlokalizować znajdujące się w pobliżu stacje paliw oraz serwisy mechaniczne i oponiarskie. Użytkownicy samochodów finansowanych przez Carefleet mogą ponadto sprawdzić dane pojazdu oraz jego historię serwisową, a także zlecić przez telefon przeniesienie opon do wybranego serwisu. Narzędzie pozwala również m.in. na samodzielne złożenie wniosków o upoważnienie do tankowania czy wyjazdu za granicę. W przypadku kolizji istnieje możliwość błyskawicznego przesłania zdjęć ze zdarzenia i poinformowania Carefleet o szkodzie. Jest to rozwiązanie nie tylko usprawniające pracę użytkowników samochodów, ale również w znacznym stopniu odciążające Fleet Managerów w ich codziennych obowiązkach.

Portal Klienta Carefleet

Dzięki Portalowi Klienta Carefleet, Fleet Managerowie mogą jeszcze sprawniej i efektywniej zarządzać wynajętą flotą pojazdów. To nowoczesne narzędzie pozwala na szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących samochodów firmowych. W jednym miejscu zebraliśmy informacje na temat parametrów technicznych pojazdów, bieżących i estymowanych przebiegów oraz dane użytkowników, umowy i faktury. Ponadto Portal Klienta Carefleet został wyposażony w system alertów dla każdego z pojazdów. Narzędzie wspiera Fleet Managerów w codziennej pracy, przypominając m.in. o zbliżających się lub przekroczonych terminach badań technicznych, zakończeniach kontraktów czy konieczności zdania samochodów. Wszystko po to, aby maksymalnie usprawnić zarządzanie flotą oraz dbanie o bezpieczeństwo kierowców.

Jeśli zależy Ci na…

 • Oszczędności czasu i pieniędzy
 • Niezawodnej i nowoczesnej flocie
 • Kompleksowej i elastycznej ofercie
 • Szybkiej, dokładnej i profesjonalnej obsłudze
 • Wsparciu w rozwiązywaniu niestandardowych problemów
 • Zaangażowaniu, dostępności i łatwej komunikacji
 • Poczuciu bezpieczeństwa i komfortu
 • Przewidywalnym budżecie

…wybierz wynajem długoterminowy w Carefleet S.A.

Korzyści z wynajmu długoterminowego

korzyści finansowe
Korzyści finansowe

– Możliwość precyzyjnego zaplanowania budżetu dzięki stałym opłatom miesięcznym
– Brak ryzyka związanego ze spadkiem wartości pojazdu po okresie wynajmu
– Niższe koszty finansowania i obsługi samochodów dzięki rabatom wynegocjowanym przez Carefleet S.A.
– Możliwość świadomego zarządzania kosztami i pełna kontrola nad ich zasadnością
– Finansowanie tylko utraty wartości pojazdu w trakcie trwania kontraktu, a nie całej kwoty jak w przypadku zakupu

korzyści administracyjne
Korzyści administracyjne

– Zbiorcza faktura dla wszystkich aut wchodzących w skład floty
– Redukcja działań i kosztów administracyjnych związanych z obsługą samochodów służbowych, począwszy od rejestracji kończąc na sprzedaży pojazdu po kontrakcie
– Dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających zarządzanie flotą

korzyści podatkowe
Korzyści podatkowe

– Możliwość odliczenia części podatku VAT od kosztów wynajmu długoterminowego
– Wliczenie miesięcznych rat do kosztów uzyskania przychodu
– Obecność auta jako środka trwałego w księgach wynajmującego

korzyści finansowe
Korzyści finansowe

– Możliwość precyzyjnego zaplanowania budżetu dzięki stałym opłatom miesięcznym
– Brak ryzyka związanego ze spadkiem wartości pojazdu po okresie wynajmu
– Niższe koszty finansowania i obsługi samochodów dzięki rabatom wynegocjowanym przez Carefleet S.A.
– Możliwość świadomego zarządzania kosztami i pełna kontrola nad ich zasadnością
– Finansowanie tylko utraty wartości pojazdu w trakcie trwania kontraktu, a nie całej kwoty jak w przypadku zakupu

korzyści administracyjne
Korzyści administracyjne

– Zbiorcza faktura dla wszystkich aut wchodzących w skład floty
– Redukcja działań i kosztów administracyjnych związanych z obsługą samochodów służbowych, począwszy od rejestracji kończąc na sprzedaży pojazdu po kontrakcie
– Dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających zarządzanie flotą

korzyści podatkowe
Korzyści podatkowe

– Możliwość odliczenia części podatku VAT od kosztów wynajmu długoterminowego
– Wliczenie miesięcznych rat do kosztów uzyskania przychodu
– Obecność auta jako środka trwałego w księgach wynajmującego

poprzednipoprzedni
następnynastępny

Zarządzasz flotą w dużym przedsiębiorstwie,
a może prowadzisz małą lub średnią działalność?
Sprawdź korzyści z wynajmu długoterminowego Carefleet dla Twojej firmy!

Wynajem dla dużych
przedsiębiorstw

Wynajem dla małych
i średnich firm

Zapytaj o ofertę