ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko odebrać nowe pojazdy, ale także wziąć udział w spotkaniu informacyjnym.

Higma Service to ogólnopolski dostawca rozwiązań do utrzymywania czystości działający na polskim rynku od 1998 roku. Obsługuje rynek B2B w zakresie dostaw chemii profesjonalnej, systemów dozujących i higienicznych, środków do dezynfekcji i maszyn sprzątających.

Do floty Higma Service trafiło 18 samochodów audi A4 kombi, 2 sedany audi A6 oraz 2 audi A6 kombi, z których będą korzystać przedstawiciele handlowi firmy. Za finalizację umowy odpowiedzialny był Tomasz Wisz, Senior Account Manager Carefleet S.A i opiekun klienta Higma Service Sp. z o.o.

Podczas spotkania Pan Maciej Stenzel, przedstawiciel dealera zaprezentował szczegółowe informacje na temat przekazywanych samochodów Audi A4 i A6. Omówiono najważniejsze cechy techniczne oraz innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają te modele na rynku motoryzacyjnym.

Jednym z punktów programu było szkolenie przeprowadzone przez Mariusza Fijałkowskiego, Koordynatora ds. Zarządzania Serwisem Ogumienia Floty. Szkolenie dotyczyło funkcjonalności aplikacji Carefleet Go, która znacząco ułatwia zarządzanie flotą pojazdów. Aplikacja umożliwia m.in. monitorowanie stanu technicznego samochodów, planowanie przeglądów serwisowych oraz zarządzanie kosztami eksploatacji, co przekłada się na optymalizację pracy i zwiększenie efektywności użytkowania floty.

Na spotkaniu wystąpił również Robert Dudziński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Carefleet, który w swoim przemówieniu podkreślił zaangażowanie firmy w profesjonalne podejście do klientów: „Zadowolenie Klienta i profesjonalna obsługa zawsze były i będą naszym priorytetem. Wierzymy, że dzięki partnerskiemu podejściu możemy dopasować ofertę do oczekiwań klientów. Dziękujemy za zaufanie powierzone nam przez Higma Service oraz życzymy szerokiej drogi do dalszych sukcesów”.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem kluczyków do nowych Audi przedstawicielom Higma Service oraz wspólnym zdjęciem, które uwieczniło ten ważny moment.

Aktualności

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko ...

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego. Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejsz...

Grupa EFL i Honda Polska przedłużają współpracę

Bez kategorii, 2024-05-21

Grupa EFL, czołowy gracz na rynku finansowania pojazdów, przedłuża umowę o współpracy z Honda Motor Europe, Oddział w Polsce. Partnerstwo na wyłączność w ramach programu Honda Financial S...