ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego.

Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejszych głosów branży zarządzania flotą (CFM). Organizowany przez miesięcznik „Fleet Auto w firmie”, polega na internetowym wyborze najlepszych rozwiązań, usług, strategii czy osób z istotnym wkładem w rozwój sektora CFM. Głosowanie trwa ponad pół roku. Uczestniczą w nim doświadczeni fleet managerowie, a także setki pracowników odpowiedzialnych za politykę samochodową, zakupową i finansową w polskich firmach. Łącznie zbieranych jest ponad ćwierć miliona głosów.

Fleet Derby to najlepsza arena promocji produktów i usług, które na bieżąco wpływają na kształt rynku CFM. W edycji 2024 przybyło wiele kategorii związanych z elektromobilnością i technologiami cyfrowymi dla flot, m.in. ostatnia mila, dekarbonizacja czy też innowacje AI.

Finał tegorocznej, 13. edycji Fleet Derby odbył się 19. czerwca w Airport Hotelu Okęcie Warszawa. Wśród 42 laureatów nie mogło zabraknąć Carefleet S.A. Kolejny już laur zwycięzcy w kategorii „Produkt/usługa flotowa” dla naszego flagowego „Elastycznego wynajmu długoterminowego Carefleet” to wielki powód do dumy i najlepsze potwierdzenie jakości tej usługi. To też zasługa wszystkich oddanych przez Państwa głosów. Za każdy z nich – serdecznie dziękujemy.

Nagrodę w imieniu Carefleet odebrał Robert Dudziński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży, który tak skomentował udział i zwycięstwo w tegorocznym plebiscycie:To wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ stanowi dowód uznania dla naszej ciężkiej pracy, zaangażowania oraz innowacyjnego podejścia, które stosujemy codziennie od 20 lat, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Naszym celem zawsze było dostarczanie usług najwyższej jakości i dostosowanych do indywidualnych potrzeb firm, co pozwala im efektywnie zarządzać swoimi flotami.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – naszym partnerom, klientom, a przede wszystkim pracownikom Carefleet, których pasja i profesjonalizm są fundamentem naszego sukcesu. To wyróżnienie motywuje nas do dalszego rozwoju i wprowadzania kolejnych innowacji w zakresie wynajmu długoterminowego.

Jakie są zatem największe zalety nagrodzonej usługi? Elastyczny wynajem długoterminowy Carefleet to przede wszystkim rozwiązanie rynkowe, które dopasowuje się do klienta. Wiele korzyści w jednym produkcie, który możesz bezpłatnie modyfikować, gdy zmienią się Twoje wymagania. Współpraca z Carefleet to również opieka ponad 100 ekspertów, którzy dbają o Ciebie każdego dnia. W pakiecie elastycznego wynajmu długoterminowego dostajesz też atrakcyjne finansowanie, gamę 8 usług dodatkowych i przejrzystą konstrukcję usługi, z którą łatwo optymalizować koszty zarządzania flotą firmową.

Więcej szczegółów na temat elastycznego wynajmu długoterminowego można znaleźć >TUTAJ<

Aktualności

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko ...

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego. Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejsz...

Grupa EFL i Honda Polska przedłużają współpracę

Bez kategorii, 2024-05-21

Grupa EFL, czołowy gracz na rynku finansowania pojazdów, przedłuża umowę o współpracy z Honda Motor Europe, Oddział w Polsce. Partnerstwo na wyłączność w ramach programu Honda Financial S...