ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A.

Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i Selena S.A. opiera się na całościowej i długoletniej współpracy. Najnowszym wymiernym efektem tej relacji jest umowa flotowa, zawiązania pomiędzy   renomowany podmiotem z branży budowlanej i Carefleet –  spółką należącą do Grupy Credit Agricole. W ramach współpracy, do pracowników naszego klienta i długoletniego partnera – Selena S.A. – trafiło 48 Volkswagenów T-Roc.

Elastyczny kontrakt realizowany był etapami. Najpierw, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego, wybrano konkretne modele i specyfikacje aut. W następnym kroku pracownicy Seleny odbyli jazdy próbne. Flotę dostosowano do potrzeb przyszłych użytkowników. Odbiory pojazdów od autoryzowanego dealera niemieckiego producenta trwały 3 dni i zostały uzupełnione szkoleniami z ich użytkowania poprowadzone przez ekspertów Carefleet.

Przebieg całego procesu krótko podsumowuje odpowiedzialny za finalizację umowy Jacek Krukowski, Senior Account Manager Carefleet S.A.: „To była sprawnie zrealizowana oferta. Klient miał bardzo konkretne oczekiwania co do preferowanej marki i rodzaju napędu wymienianej floty. To pozwoliło na skrócenie etapu selekcji pojazdów, dla których przygotowaliśmy kalkulację. Doskonale znamy rynek automotive i wiemy, które z modeli spełnią wymogi stawiane przez klienta. Zaoszczędzony czas mogliśmy wykorzystać na jeszcze lepsze i bardziej drobiazgowe dopasowanie oferty. A do tego wszystkie pojazdy objęte są pełnym pakietem oferowanych przez nas usług dodatkowych. To najlepsza gwarancja bezproblemowego i komfortowego użytkowania floty w nadchodzących latach. Taka kooperacja ze stabilnym partnerem to czysta przyjemność!”

Krukowski zwraca też uwagę na wzajemną relację obu stron: „Selena S.A. to jeden z najdłużej współpracujących z nami podmiotów. To wieloletnie zaufanie zawsze procentuje w tego typu procesach. Klienci, którzy są z nami od lat, doskonale znają naszą jakość, otwartość i elastyczność. Wiedzą, że spełnimy ich oczekiwania. A my to po prostu robimy. Orientacja na klienta to klucz naszej codziennej pracy.”

Opiekun procesu podkreśla również znaczenie jego pozostałych uczestników: „Ta umowa nie powstałaby tak szybko i sprawnie, gdyby nie praca zespołów wewnętrznych Carefleet. Każdy nasz sukces jest wynikiem wspólnego działania wielu pionów firmy, czyli po prostu efektywną kooperacją moich koleżanek i kolegów. To dobra okazja, aby im podziękować. Szczególne gratulacje należą się Działowi Obsługi Sprzedaży (DOS) z Moniką Lenkiewicz, Liderką DOS Carefleet na czele oraz Klaudii Cegiele, Starszej Specjalistce ds. Obsługi Sprzedaży, która przeprowadziła proces rejestracji wszystkich pojazdów.

Aktualności

Polska Grupa Farmaceutyczna przesiada się do pojazdów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2023-10-26

Kontrakt zawarty pomiędzy Polską Grupą Farmaceutyczną S.A., a Carefleet właśnie przekroczył 26 nowych, wydanych pojazdów elektrycznych. Na przełomie roku do floty dołączy jeszcze 10 kolejn...

Sezonowa wymiana opon na zimowe

Aktualności Carefleet, 2023-10-16

16 października rusza w Carefleet sezonowa wymiana opon na zimowe. Jak co roku proces ten wspierają narzędzia Portal Klienta Carefleet oraz aplikacja mobilna Carefleet GO. Jeśli od ostatniej w...

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...