ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Portal POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL laureatem plebiscytu Fleet Derby 2021

Aktualności Carefleet, 2021-06-18

Kolejna statuetka Fleet Derby trafiła w ręce zespołu Carefleet S.A. W dziesiątej, jubileuszowej edycji największego w Polsce plebiscytu flotowego wyróżniony został nasz nowy portal sprzedaży aut używanych POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy prezentujący fleet managerów, osobowości flotowe z branży automotive, a także promujący dostawców produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. W tegorocznej edycji przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach oraz zarejestrowano 230 000 głosów. Głosowanie trwało pół roku, od stycznia do czerwca, za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl.

Nagrodę dla produktu / usługi flotowej roku w kategorii Salony sprzedaży samochodów używanych otrzymał portal POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL.

To już kolejna statuetka Fleet Derby, która trafia na konto Carefleet S.A. Cieszymy się tym bardziej, iż sprzedaż samochodów używanych stanowi bardzo istotny obszar naszej działalności, a portal POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL. to projekt, któremu poświęciliśmy dużo czasu, energii i zaangażowania – mówi Frederic Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A. – Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Widzimy, jak z roku na rok plebiscyt Fleet Derby nabiera rozpędu, prezentując najatrakcyjniejsze rozwiązania dla firm flotowych w Polsce. Dziękuję za wszystkie głosy oddane na Carefleet – dodaje.

Na portalu POLEASINGOWE.CAREFLEET.PL przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni znajdą bogatą bazę osobowych i dostawczych samochodów po zakończonych umowach wynajmu długoterminowego w Carefleet S.A. Każda oferta zawiera szczegółowy opis pojazdu, liczne zdjęcia, a także kompleksowe informacje na temat stanu technicznego auta, w tym opinię niezależnego rzeczoznawcy. Wszystko po to, aby dostarczyć Klientom maksimum informacji umożliwiających szybki i bezpieczny zakup samochodu bez wychodzenia z domu.

Organizatorem plebiscytu Fleet Derby jest redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”. Zwieńczeniem tegorocznej edycji była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 17 czerwca 2021r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Nagrodę w imieniu Carefleet S.A. odebrała Elżbieta Żychowicz, kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych.  

fot. Patryk Ptak / Magazyn Fleet

Aktualności

Daniel Trzaskowski, prezes zarządu Carefleet w zarządzie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

Aktualności Carefleet, 2024-04-04

Dnia 6 marca br. Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów(PZWLP ) wybrało nowe władze związku. Jednym z nowo powołanych członków zarządu PZWLP został Daniel Trzaskow...

Zmiana na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w Carefleet S.A. Do zespołu dołączył doświadczony menadżer Robert Dudziński

Aktualności Carefleet, 2024-01-25

Wraz z początkiem roku nastąpiły zmiany w kluczowym obszarze działalności Carefleet S.A., jednej z wiodących polskich firm specjalizujących się w długoterminowym wynajmie floty pojazdów. No...

DPD Polska z flotą ponad 500 samochodów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2024-01-18

Z taśmy produkcyjnej do oddziałów i w ręce kurierów – DPD Polska systematycznie rozbudowuje swoje możliwości operacyjne w oparciu o zieloną technologię. Niskoemisyjna flota samochodowa...