ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet S.A. zaprasza na wykład on-line na temat wynajmu długoterminowego samochodów!

Aktualności Carefleet, 2020-11-16

18 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny wykład on-line pt. „Nowoczesne formy finansowania. Wynajem długoterminowy – proste rozwiązanie na trudne czasy”. Prezentacje poprowadzą eksperci Carefleet S.A. – Ilona Ochęduszko, dyrektor Departamentu Account Management oraz Robert Polak, kierownik Działu Napraw Mechanicznych. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację:

> Wykład on-line rejestracja

Szkolenie organizowane jest przez redakcję magazynu Fleet we współpracy z firmą Carefleet S.A. Celem wykładu jest przybliżenie odbiorcom ogromnego potencjału wynajmu długoterminowego jako formy finansowania samochodów służbowych, również w kontekście obecnej sytuacji spowolnienia gospodarczego i problemów, z którymi boryka się wiele polskich przedsiębiorstw.

W trakcie prelekcji eksperci Carefleet wyjaśnią m.in.:

> Czym jest wynajem długoterminowy samochodów i co go wyróżnia na tle innych modeli finansowania pojazdów służbowych.

> Jak wynajem długoterminowy ewaluował w polskim biznesie i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością wśród dużych przedsiębiorstw i firm z sektora MŚP.

> Jaki zakres usług związanych z bieżącą obsługą służbowych samochodów oferują firmy Car Fleet Management.

> Jakie są wymierne korzyści z przekazania finansowania i zarządzania flotą w ręce wyspecjalizowanych firm CFM – zarówno dla korporacji, jak i firm posiadających kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pojazdów.

> Jakie czynniki decydują o tym, że wynajem długoterminowy jest efektywnym modelem finansowania floty w czasie spowolnienia gospodarczego.

> Jakie działania w zakresie obsługi technicznej samochodów oferują firmy CFM oraz w jaki sposób są one rozliczane.

> Jakie są korzyści finansowe i administracyjne wynikające z przekazania obsługi technicznej pojazdów firmie CFM.

Dodatkowo w trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Aktualności

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko ...

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego. Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejsz...

Grupa EFL i Honda Polska przedłużają współpracę

Bez kategorii, 2024-05-21

Grupa EFL, czołowy gracz na rynku finansowania pojazdów, przedłuża umowę o współpracy z Honda Motor Europe, Oddział w Polsce. Partnerstwo na wyłączność w ramach programu Honda Financial S...