ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet S.A. zaprasza na wykład on-line na temat wynajmu długoterminowego samochodów!

18 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny wykład on-line pt. „Nowoczesne formy finansowania. Wynajem długoterminowy – proste rozwiązanie na trudne czasy”. Prezentacje poprowadzą eksperci Carefleet S.A. – Ilona Ochęduszko, dyrektor Departamentu Account Management oraz Robert Polak, kierownik Działu Napraw Mechanicznych. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację:

> Wykład on-line rejestracja

Szkolenie organizowane jest przez redakcję magazynu Fleet we współpracy z firmą Carefleet S.A. Celem wykładu jest przybliżenie odbiorcom ogromnego potencjału wynajmu długoterminowego jako formy finansowania samochodów służbowych, również w kontekście obecnej sytuacji spowolnienia gospodarczego i problemów, z którymi boryka się wiele polskich przedsiębiorstw.

W trakcie prelekcji eksperci Carefleet wyjaśnią m.in.:

> Czym jest wynajem długoterminowy samochodów i co go wyróżnia na tle innych modeli finansowania pojazdów służbowych.

> Jak wynajem długoterminowy ewaluował w polskim biznesie i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością wśród dużych przedsiębiorstw i firm z sektora MŚP.

> Jaki zakres usług związanych z bieżącą obsługą służbowych samochodów oferują firmy Car Fleet Management.

> Jakie są wymierne korzyści z przekazania finansowania i zarządzania flotą w ręce wyspecjalizowanych firm CFM – zarówno dla korporacji, jak i firm posiadających kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pojazdów.

> Jakie czynniki decydują o tym, że wynajem długoterminowy jest efektywnym modelem finansowania floty w czasie spowolnienia gospodarczego.

> Jakie działania w zakresie obsługi technicznej samochodów oferują firmy CFM oraz w jaki sposób są one rozliczane.

> Jakie są korzyści finansowe i administracyjne wynikające z przekazania obsługi technicznej pojazdów firmie CFM.

Dodatkowo w trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Aktualności

Carefleet S.A. na liście Diamentów Forbesa 2023

Aktualności Carefleet, 2023-01-30

Miesięcznik Forbes ogłosił swoją listę Diamentów Forbesa 2023. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce, po raz siódmy znalazł się Carefleet S.A. Prestiżowe ...

Działamy z korzyścią dla Twojego biznesu.

Aktualności Carefleet, 2023-01-16

Od ponad 20 lat jesteśmy częścią szeroko rozpoznawalnej marki – Credit Agricole. Nowa identyfikacja wizualna podkreśla naszą integralność. Zmieniamy logotyp, kolorystykę i stylistykę mate...

Pomagamy na piątkę! Wyniki corocznego badania satysfakcji klientów Carefleet za rok 2022

Aktualności Carefleet, 2023-01-11

Jak co roku, zapytaliśmy 100 naszych klientów o to, jak widzą codzienną współpracę z Carefleet. Z pomocą renomowanego Instytutu Keralla Research zadaliśmy ponad 30 szczegółowych pytań dw...