Carefleet S.A. zaprasza na wykład on-line na temat wynajmu długoterminowego samochodów!

18 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny wykład on-line pt. „Nowoczesne formy finansowania. Wynajem długoterminowy – proste rozwiązanie na trudne czasy”. Prezentacje poprowadzą eksperci Carefleet S.A. – Ilona Ochęduszko, dyrektor Departamentu Account Management oraz Robert Polak, kierownik Działu Napraw Mechanicznych. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację:

> Wykład on-line rejestracja

Szkolenie organizowane jest przez redakcję magazynu Fleet we współpracy z firmą Carefleet S.A. Celem wykładu jest przybliżenie odbiorcom ogromnego potencjału wynajmu długoterminowego jako formy finansowania samochodów służbowych, również w kontekście obecnej sytuacji spowolnienia gospodarczego i problemów, z którymi boryka się wiele polskich przedsiębiorstw.

W trakcie prelekcji eksperci Carefleet wyjaśnią m.in.:

> Czym jest wynajem długoterminowy samochodów i co go wyróżnia na tle innych modeli finansowania pojazdów służbowych.

> Jak wynajem długoterminowy ewaluował w polskim biznesie i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością wśród dużych przedsiębiorstw i firm z sektora MŚP.

> Jaki zakres usług związanych z bieżącą obsługą służbowych samochodów oferują firmy Car Fleet Management.

> Jakie są wymierne korzyści z przekazania finansowania i zarządzania flotą w ręce wyspecjalizowanych firm CFM – zarówno dla korporacji, jak i firm posiadających kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pojazdów.

> Jakie czynniki decydują o tym, że wynajem długoterminowy jest efektywnym modelem finansowania floty w czasie spowolnienia gospodarczego.

> Jakie działania w zakresie obsługi technicznej samochodów oferują firmy CFM oraz w jaki sposób są one rozliczane.

> Jakie są korzyści finansowe i administracyjne wynikające z przekazania obsługi technicznej pojazdów firmie CFM.

Dodatkowo w trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Aktualności

Dematerializacja akcji - wezwanie do złożenia posiadanych dokumentów

Ogłoszenia spółki, 2021-02-28

Zarząd spółki Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202 Wrocław, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajo...

Interpretacja ogólna dotycząca kwalifikowania dla celów VAT transakcji z wykorzystaniem kart paliwowych

Aktualności Carefleet, 2021-02-24

Czy w ramach wynajmu długoterminowego samochodów w Carefleet Twoja firma korzysta z kart paliwowych? Ministerstwo Finansów przygotowało właśnie interpretację ogólną wyjaśniającą, jak praw...

Dematerializacja akcji - wezwanie do złożenia posiadanych dokumentów

Ogłoszenia spółki, 2021-01-30

Zarząd spółki Carefleet S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202 Wrocław, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajo...

Aktualności