ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet S.A. zaprasza na wykład on-line na temat wynajmu długoterminowego samochodów!

18 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatny wykład on-line pt. „Nowoczesne formy finansowania. Wynajem długoterminowy – proste rozwiązanie na trudne czasy”. Prezentacje poprowadzą eksperci Carefleet S.A. – Ilona Ochęduszko, dyrektor Departamentu Account Management oraz Robert Polak, kierownik Działu Napraw Mechanicznych. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o rejestrację:

> Wykład on-line rejestracja

Szkolenie organizowane jest przez redakcję magazynu Fleet we współpracy z firmą Carefleet S.A. Celem wykładu jest przybliżenie odbiorcom ogromnego potencjału wynajmu długoterminowego jako formy finansowania samochodów służbowych, również w kontekście obecnej sytuacji spowolnienia gospodarczego i problemów, z którymi boryka się wiele polskich przedsiębiorstw.

W trakcie prelekcji eksperci Carefleet wyjaśnią m.in.:

> Czym jest wynajem długoterminowy samochodów i co go wyróżnia na tle innych modeli finansowania pojazdów służbowych.

> Jak wynajem długoterminowy ewaluował w polskim biznesie i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością wśród dużych przedsiębiorstw i firm z sektora MŚP.

> Jaki zakres usług związanych z bieżącą obsługą służbowych samochodów oferują firmy Car Fleet Management.

> Jakie są wymierne korzyści z przekazania finansowania i zarządzania flotą w ręce wyspecjalizowanych firm CFM – zarówno dla korporacji, jak i firm posiadających kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pojazdów.

> Jakie czynniki decydują o tym, że wynajem długoterminowy jest efektywnym modelem finansowania floty w czasie spowolnienia gospodarczego.

> Jakie działania w zakresie obsługi technicznej samochodów oferują firmy CFM oraz w jaki sposób są one rozliczane.

> Jakie są korzyści finansowe i administracyjne wynikające z przekazania obsługi technicznej pojazdów firmie CFM.

Dodatkowo w trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Aktualności

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...