ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Wynajem długoterminowy Carefleet w zestawieniu Gazety Finansowej „Najlepsze produkty dla korporacji 2020”

Wynajem długoterminowy Carefleet znalazł się w najnowszym zestawieniu najlepszych produktów dla korporacji przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej. Flagowa usługa spółki została wyróżniona w kategorii „Flota”. W rankingu uwzględniono firmy tworzące produkty innowacyjne i elastyczne, usprawniające działania korporacji i dużych przedsiębiorstw.

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A. jest idealnym rozwiązaniem dla korporacji i dużych przedsiębiorstw, które chcą zminimalizować koszty oraz nakłady czasu i pracy związane z utrzymaniem firmowej floty. W ramach stałej, atrakcyjnej opłaty miesięcznej firma oferuje finansowanie samochodów oraz szeroki pakiet usług ułatwiających bieżącą obsługę i zarządzanie dużym parkiem pojazdów, w tym m.in. serwis, zakup  i wymianę ogumienia, ubezpieczenie, likwidację szkód, Assistance i samochody zastępcze czy tworzenie raportów flotowych.

Carefleet funkcjonuje na polskim rynku od ponad 15 lat. Podobnie jak większość czołowych firm CFM swoją działalność rozpoczynaliśmy od obsługi przedsiębiorstw posiadających floty liczące kilkadziesiąt lub kilkaset pojazdów. Przez ten czas doskonale poznaliśmy potrzeby dużego biznesu w zakresie finansowania samochodów służbowych i zarządzania nimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej efektywne rozwiązania oraz wsparcie doświadczonych i doskonale znających rynek ekspertów – mówi Frédéric Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A.

W ramach usługi wynajmu długoterminowego Carefleet zapewnia także nowoczesne narzędzia wspierające Fleet Managerów w ich codziennej pracy, a także odciąża ich w najbardziej żmudnych działaniach, takich jak negocjowanie i nadzór nad kosztami czy rozliczenia z firmami świadczącymi usługi dodatkowe.

– Możemy wspierać Klientów tak naprawdę na każdym etapie współpracy, począwszy  od wyboru samochodów, poprzez pomoc w tworzeniu efektywnej polityki flotowej, a skończywszy na szukaniu oszczędności tam, gdzie są one możliwe. Na swoje barki bierzemy także pracochłonne i czasochłonne działania takie jak sprzedaż samochodów po zakładanym okresie eksploatacji. Klient po prostu zdaje auta i podpisuje umowę na wynajem nowych, a po naszej stronie pozostaje cały zakres działań związanych ze sprzedażą pojazdów na rynku wtórnym – dodaje Frédéric Lustig. – Oferowana przez nas usługa wynajmu długoterminowego jest z jednej strony bardzo kompleksowa, a z drugiej wyjątkowo elastyczna, dzięki czemu możemy dopasować jej parametry do potrzeb korporacji i dużych przedsiębiorstw działających w różnych branżach i sektorach rynku. Co ważne, gwarantuje ona przedsiębiorcom przewidywalność kosztów związanych z użytkowaniem floty w długiej perspektywie czasowej, co przy wolumenie kilkudziesięciu, kilkuset lub kilku tysięcy samochodów jest kwestią niezwykle istotną – podsumowuje.

Aktualności

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...

Czym jest wynajem długoterminowy samochodu?

Aktualności Carefleet, 2023-04-06

Leasing to pojęcie znane na polskim rynku usług finansowych od lat. Czym jednak jest długoterminowy wynajem auta? Na to pytanie nieco trudniej odpowiedzieć. Co wybrać? Leasing czy wynajem długo...