ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Gorąca promocja na hybrydową Hondę JAZZ. Finansowanie i opiekę serwisową aut zapewnia Carefleet S.A.

Aktualności Carefleet, 2020-07-03

Od 15 czerwca do 31 lipca w salonach marki Honda trwa promocja na nowy, hybrydowy model JAZZ w wersjach COMFORT, ELEGANCE, EXECUTIVE lub EXECUTIVE CROSSTAR. Przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni, którzy w tym czasie podpiszą umowę na wynajem aut, mają zagwarantowaną wyjątkowo niską ratę przez pierwsze 12 miesięcy oraz opiekę serwisową przez cały czas trwania kontraktu. Finansowanie i obsługę techniczną samochodów zapewnia Carefleet S.A.

Promocja została przygotowana przez Honda Motor Europe Oddział w Polsce oraz Honda Bank Germany. Oferta dotyczy wszystkich wersji nowego modelu Honda Jazz Hybrid i potrwa do 31 lipca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

W ramach promocji każdy klient, niezależnie od okresu trwania wynajmu, płaci stałą, niską ratę przez pierwsze 12 miesięcy. Przykładowo Honda Jazz COMFORT, ELEGANCE lub EXECUTIVE w ofercie dla konsumentów dostępna jest już od 750 zł brutto, a wersja EXECUTIVE CROSSTAR – od 1050 zł. Z kolei miesięczna rata za Hondę Jazz w ofercie dla biznesu przez pierwsze 12 miesięcy kształtuje się na poziomie 650 zł netto (za wersje COMFORT, ELEGANCE i EXECUTIVE) lub 800 zł netto (za wersję EXECUTIVE CROSSTAR). Czas trwania umowy wynosi od dwóch do pięciu lat. W miesięcznej  racie wynajmu zawarta jest opieka serwisowa dla limitu 15 tys. kilometrów rocznie oraz wpłata klienta na poziomie 20%. Oferta dotyczy także doposażenia pojazdu. Finansowanie samochodu i opiekę serwisową zapewnia należąca do Europejskiego Funduszu Leasingowego spółka Carefleet S.A.

– Współpracujemy z Honda Motor Europe Oddział w Polsce, zapewniając klientom indywidualnym i biznesowym marki finansowanie samochodów w formie wynajmu długoterminowego. Jest to elastyczne i nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z samochodów oraz usług dodatkowych – w tym przypadku z opieki serwisowej – w ramach atrakcyjnych rat miesięcznych. Po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupienia samochodu na własność – mówi Marzena Grzybowska,  Regionalny Kierownik Sprzedaży w Carefleet S.A.

Promocja dostępna jest we wszystkich salonach dealerskich marki Honda. Lokalizacje poszczególnych punktów dostępne są na stronie https://www.honda.pl/cars/dealer-search.html

Nowa Honda Jazz i Jazz Crosstar zapewniają łatwość prowadzenia i szybkie reakcje na działania kierowcy, co jest charakterystyczne dla zaawansowanego napędu hybrydowego e:HEV. Jazz nowej generacji, oferowany wyłącznie z dwusilnikowym hybrydowym układem napędowym, należy do nowej linii modelowej e:TECHNOLOGY w gamie Hondy i jest pierwszym z sześciu zelektryfikowanych modeli, które mają trafić na rynek europejski do 2022 roku. Jazz e:HEV został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkowe połączenie dobrych osiągów i imponującej sprawności energetycznej, uzupełniając tym wysoki komfort wnętrza i funkcjonalność, z której model ten słynie w segmencie.

Honda, dokonując rewolucji stylistycznej swojego miejskiego kompaktu, skoncentrowała się na nowej filozofii projektowej, zdefiniowanej w japońskim pojęciu „Yoo no bi”. Oznacza ono piękno przedmiotów codziennego użytku, wymagających czasu na dopracowanie, które uczyni je jeszcze piękniejszymi i bardziej ergonomicznymi, aby mogły lepiej służyć określonym celom. Podczas opracowywania nowego modelu Jazz, projektanci Hondy ściśle współpracowali z inżynierami, aby mieć pewność, że samochód zachowa największą w swoim segmencie przestrzeń, co jest znakiem rozpoznawczym poprzednich jego generacji. Osiągnięto to dzięki pomysłowemu rozplanowaniu elementów hybrydowego układu napędowego w podwoziu i w komorze silnika.

Aktualności

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko ...

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego. Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejsz...

Grupa EFL i Honda Polska przedłużają współpracę

Bez kategorii, 2024-05-21

Grupa EFL, czołowy gracz na rynku finansowania pojazdów, przedłuża umowę o współpracy z Honda Motor Europe, Oddział w Polsce. Partnerstwo na wyłączność w ramach programu Honda Financial S...