ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Gorąca promocja na hybrydową Hondę JAZZ. Finansowanie i opiekę serwisową aut zapewnia Carefleet S.A.

Gorąca promocja na hybrydową Hondę JAZZ. Finansowanie i opiekę serwisową aut zapewnia Carefleet S.A.

Od 15 czerwca do 31 lipca w salonach marki Honda trwa promocja na nowy, hybrydowy model JAZZ w wersjach COMFORT, ELEGANCE, EXECUTIVE lub EXECUTIVE CROSSTAR. Przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni, którzy w tym czasie podpiszą umowę na wynajem aut, mają zagwarantowaną wyjątkowo niską ratę przez pierwsze 12 miesięcy oraz opiekę serwisową przez cały czas trwania kontraktu. Finansowanie i obsługę techniczną samochodów zapewnia Carefleet S.A.

Promocja została przygotowana przez Honda Motor Europe Oddział w Polsce oraz Honda Bank Germany. Oferta dotyczy wszystkich wersji nowego modelu Honda Jazz Hybrid i potrwa do 31 lipca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

W ramach promocji każdy klient, niezależnie od okresu trwania wynajmu, płaci stałą, niską ratę przez pierwsze 12 miesięcy. Przykładowo Honda Jazz COMFORT, ELEGANCE lub EXECUTIVE w ofercie dla konsumentów dostępna jest już od 750 zł brutto, a wersja EXECUTIVE CROSSTAR – od 1050 zł. Z kolei miesięczna rata za Hondę Jazz w ofercie dla biznesu przez pierwsze 12 miesięcy kształtuje się na poziomie 650 zł netto (za wersje COMFORT, ELEGANCE i EXECUTIVE) lub 800 zł netto (za wersję EXECUTIVE CROSSTAR). Czas trwania umowy wynosi od dwóch do pięciu lat. W miesięcznej  racie wynajmu zawarta jest opieka serwisowa dla limitu 15 tys. kilometrów rocznie oraz wpłata klienta na poziomie 20%. Oferta dotyczy także doposażenia pojazdu. Finansowanie samochodu i opiekę serwisową zapewnia należąca do Europejskiego Funduszu Leasingowego spółka Carefleet S.A.

– Współpracujemy z Honda Motor Europe Oddział w Polsce, zapewniając klientom indywidualnym i biznesowym marki finansowanie samochodów w formie wynajmu długoterminowego. Jest to elastyczne i nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z samochodów oraz usług dodatkowych – w tym przypadku z opieki serwisowej – w ramach atrakcyjnych rat miesięcznych. Po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupienia samochodu na własność – mówi Marzena Grzybowska,  Regionalny Kierownik Sprzedaży w Carefleet S.A.

Promocja dostępna jest we wszystkich salonach dealerskich marki Honda. Lokalizacje poszczególnych punktów dostępne są na stronie https://www.honda.pl/cars/dealer-search.html

Nowa Honda Jazz i Jazz Crosstar zapewniają łatwość prowadzenia i szybkie reakcje na działania kierowcy, co jest charakterystyczne dla zaawansowanego napędu hybrydowego e:HEV. Jazz nowej generacji, oferowany wyłącznie z dwusilnikowym hybrydowym układem napędowym, należy do nowej linii modelowej e:TECHNOLOGY w gamie Hondy i jest pierwszym z sześciu zelektryfikowanych modeli, które mają trafić na rynek europejski do 2022 roku. Jazz e:HEV został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkowe połączenie dobrych osiągów i imponującej sprawności energetycznej, uzupełniając tym wysoki komfort wnętrza i funkcjonalność, z której model ten słynie w segmencie.

Honda, dokonując rewolucji stylistycznej swojego miejskiego kompaktu, skoncentrowała się na nowej filozofii projektowej, zdefiniowanej w japońskim pojęciu „Yoo no bi”. Oznacza ono piękno przedmiotów codziennego użytku, wymagających czasu na dopracowanie, które uczyni je jeszcze piękniejszymi i bardziej ergonomicznymi, aby mogły lepiej służyć określonym celom. Podczas opracowywania nowego modelu Jazz, projektanci Hondy ściśle współpracowali z inżynierami, aby mieć pewność, że samochód zachowa największą w swoim segmencie przestrzeń, co jest znakiem rozpoznawczym poprzednich jego generacji. Osiągnięto to dzięki pomysłowemu rozplanowaniu elementów hybrydowego układu napędowego w podwoziu i w komorze silnika.

Aktualności

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...