ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet zdobywcą dwóch statuetek w ogólnopolskim plebiscycie flotowym Fleet Derby 2020

Kolejne dwie statuetki Fleet Derby na koncie Carefleet S.A. W tegorocznej, dziewiątej już edycji plebiscytu, wyróżniony został nasz Program Sprzedaży Samochodów Pokontraktowych oraz oferta Twój Nowy Samochód adresowana do klientów indywidualnych.

Do plebiscytu Fleet Derby 2020 swoje produkty i usługi zgłosiło aż 59 firm. Uczestnicy mogli oddawać głosy m.in. na trzy rozwiązania flotowe Carefleet (Portal Klienta Carefleet, Program Sprzedaży Samochodów Pokontraktowych oraz Twój Nowy Samochód), a także na Frédérica Lustiga, prezesa zarządu spółki nominowanego przez redakcję magazynu Fleet w kategorii „osobowość flotowa roku”. W tegorocznej edycji plebiscytu oddano 170 000 potwierdzonych głosów.

– Zwycięstwo w plebiscycie Fleet Derby jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, gdyż nagrody przyznawane są w oparciu o głosy przedstawicieli branży flotowej. Tym bardziej cieszymy się z podwójnej wygranej. Z zainteresowaniem obserwujemy każdą edycję plebiscytu i widzimy, jak z roku na rok nabiera on rozpędu, stając się coraz istotniejszą platformą prezentującą najatrakcyjniejsze rozwiązania dla firm flotowych w Polsce. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Carefleet – powiedział Bartosz Olejnik, dyrektor sprzedaży i marketingu w Carefleet S.A.

Głosowanie w tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby trwało dokładnie 177 dni. W kategorii „produkt / usługa flotowa roku” o głosy walczyło aż 76 rozwiązań w 21 podkategoriach. Firma Carefleet została wyróżniona za Program Sprzedaży Samochodów Pokontraktowych (podkategoria: salony sprzedaży samochodów używanych) oraz Twój Nowy Samochód (podkategoria: usługa finansowa dla konsumentów).

Sprzedaż samochodów pokontraktowych prowadzimy od początku istnienia firmy, jednak na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno rozwinęliśmy tę gałąź naszej działalności. W swojej ofercie posiadamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze większości marek dostępnych na polskim rynku, które sprzedajemy w naszych stacjonarnych Centrach Sprzedaży w Magnicach pod Wrocławiem, Ożarowie Mazowieckim, Piasecznie, Poznaniu oraz Katowicach, a także na aukcjach internetowych i w serwisach takich jak „otomoto.pl” – mówi Bartosz Olejnik. – Z kolei Twój Nowy Samochód, oferta adresowana do Klientów indywidualnych, to nasze najmłodsze, kilkuletnie dziecko. W ramach stałej, atrakcyjnej opłaty miesięcznej proponujemy finansowanie starannie wyselekcjonowanych, fabrycznie nowych samochodów oraz elastyczny pakiet usług dodatkowych. Widzimy, że zainteresowanie usługą sukcesywnie rośnie z roku na rok – dodaje.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy prezentujący fleet managerów, osobowości flotowe z branży automotive, a także promujący dostawców produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. Jego zwieńczeniem była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 23 czerwca 2020r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Nagrodę w imieniu Carefleet S.A. odebrała Natalia Czarkowska.

Aktualności

Carefleet S.A. na liście Diamentów Forbesa 2023

Aktualności Carefleet, 2023-01-30

Miesięcznik Forbes ogłosił swoją listę Diamentów Forbesa 2023. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce, po raz siódmy znalazł się Carefleet S.A. Prestiżowe ...

Działamy z korzyścią dla Twojego biznesu.

Aktualności Carefleet, 2023-01-16

Od ponad 20 lat jesteśmy częścią szeroko rozpoznawalnej marki – Credit Agricole. Nowa identyfikacja wizualna podkreśla naszą integralność. Zmieniamy logotyp, kolorystykę i stylistykę mate...

Pomagamy na piątkę! Wyniki corocznego badania satysfakcji klientów Carefleet za rok 2022

Aktualności Carefleet, 2023-01-11

Jak co roku, zapytaliśmy 100 naszych klientów o to, jak widzą codzienną współpracę z Carefleet. Z pomocą renomowanego Instytutu Keralla Research zadaliśmy ponad 30 szczegółowych pytań dw...