ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet zdobywcą dwóch statuetek w ogólnopolskim plebiscycie flotowym Fleet Derby 2020

Kolejne dwie statuetki Fleet Derby na koncie Carefleet S.A. W tegorocznej, dziewiątej już edycji plebiscytu, wyróżniony został nasz Program Sprzedaży Samochodów Pokontraktowych oraz oferta Twój Nowy Samochód adresowana do klientów indywidualnych.

Do plebiscytu Fleet Derby 2020 swoje produkty i usługi zgłosiło aż 59 firm. Uczestnicy mogli oddawać głosy m.in. na trzy rozwiązania flotowe Carefleet (Portal Klienta Carefleet, Program Sprzedaży Samochodów Pokontraktowych oraz Twój Nowy Samochód), a także na Frédérica Lustiga, prezesa zarządu spółki nominowanego przez redakcję magazynu Fleet w kategorii “osobowość flotowa roku”. W tegorocznej edycji plebiscytu oddano 170 000 potwierdzonych głosów.

– Zwycięstwo w plebiscycie Fleet Derby jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, gdyż nagrody przyznawane są w oparciu o głosy przedstawicieli branży flotowej. Tym bardziej cieszymy się z podwójnej wygranej. Z zainteresowaniem obserwujemy każdą edycję plebiscytu i widzimy, jak z roku na rok nabiera on rozpędu, stając się coraz istotniejszą platformą prezentującą najatrakcyjniejsze rozwiązania dla firm flotowych w Polsce. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Carefleet – powiedział Bartosz Olejnik, dyrektor sprzedaży i marketingu w Carefleet S.A.

Głosowanie w tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby trwało dokładnie 177 dni. W kategorii “produkt / usługa flotowa roku” o głosy walczyło aż 76 rozwiązań w 21 podkategoriach. Firma Carefleet została wyróżniona za Program Sprzedaży Samochodów Pokontraktowych (podkategoria: salony sprzedaży samochodów używanych) oraz Twój Nowy Samochód (podkategoria: usługa finansowa dla konsumentów).

Sprzedaż samochodów pokontraktowych prowadzimy od początku istnienia firmy, jednak na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno rozwinęliśmy tę gałąź naszej działalności. W swojej ofercie posiadamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze większości marek dostępnych na polskim rynku, które sprzedajemy w naszych stacjonarnych Centrach Sprzedaży w Magnicach pod Wrocławiem, Ożarowie Mazowieckim, Piasecznie, Poznaniu oraz Katowicach, a także na aukcjach internetowych i w serwisach takich jak „otomoto.pl” – mówi Bartosz Olejnik. – Z kolei Twój Nowy Samochód, oferta adresowana do Klientów indywidualnych, to nasze najmłodsze, kilkuletnie dziecko. W ramach stałej, atrakcyjnej opłaty miesięcznej proponujemy finansowanie starannie wyselekcjonowanych, fabrycznie nowych samochodów oraz elastyczny pakiet usług dodatkowych. Widzimy, że zainteresowanie usługą sukcesywnie rośnie z roku na rok – dodaje.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy prezentujący fleet managerów, osobowości flotowe z branży automotive, a także promujący dostawców produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. Jego zwieńczeniem była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się 23 czerwca 2020r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Nagrodę w imieniu Carefleet S.A. odebrała Natalia Czarkowska.

Aktualności

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...