ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Informacja na temat odroczenia przeglądów pojazdów

Szanowni Państwo,

Naszym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo, wspieranie działań w walce z rozprzestrzenianiem się pandemii wirusa SARS-CoV-2 oraz zapewnienie bieżącej obsługi użytkowanych pojazdów.

W przypadku obawy o Państwa zdrowie, zaakceptujemy decyzję o odłożeniu w czasie planowanych wizyt serwisowych auta, napraw lub usług, pod warunkiem, że nie wpłynie to na Państwa bezpieczeństwo na drodze. Jednocześnie zapewniamy, że nie wykonanie tych czynności nie będzie dla Państwa skutkowało następstwami wynikającymi z umowy.
Nasze działania skupiać się będą na pojazdach unieruchomionych lub takich, których naprawy mają wpływ na bezpieczeństwo użytkowników.
Zwracamy szczególną uwagę na wykonywanie standardowych czynności obsługowych auta takich jak: kontrola poziomu płynów eksploatacyjnych, kontrola ciśnienia w oponach czy sprawdzenie oświetlenia.

Jeśli zajdzie konieczność wizyty w serwisie, prosimy o przestrzeganie procedur bezpieczeństwa opisanych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Centrum Obsługi Kierowców pod nr (71) 3 777 555

Z poważaniem,
Zespół Carefleet

Aktualności

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...

Czym jest wynajem długoterminowy samochodu?

Aktualności Carefleet, 2023-04-06

Leasing to pojęcie znane na polskim rynku usług finansowych od lat. Czym jednak jest długoterminowy wynajem auta? Na to pytanie nieco trudniej odpowiedzieć. Co wybrać? Leasing czy wynajem długo...