ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Zdobywcy Rynku

Aktualności Carefleet, 2014-05-20

Carefleet SA i Credit Agricole Commercial Finance Polska SA to firmy, które zostały tegorocznymi laureatami konkursu Zdobywcy Rynku 2014. Zwycięzcy odebrali statuetki 19 maja br. w Teatrze Kamienica podczas uroczystej gali.

Magazyn Polish Market od 18 lat publikuje rankingi podsumowujące wkład polskich przedsiębiorstw w krajową gospodarkę, nagradza najlepsze firmy oraz odnoszących sukcesy menedżerów. Nagrody Zdobywcy Rynku przyznane zostały po raz pierwszy.

Tytuły wręczono w dwóch kategoriach: młodym odnoszącym sukcesy menedżerom oraz usługom podbijającym rynek.

W gronie laureatów konkursu anglojęzycznego miesięcznika Polish Market znalazły się między innymi należące do Grupy EFL spółki: Carefleet – specjalizująca się w wynajmie długoterminowym oraz firma faktoringowa Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.

Carefleet, otrzymał tytuł Zdobywcy Rynku za usługę wynajmu długoterminowego. Rozwiązanie proponowane klientom zostało docenione ze względu na następujące korzyści: redukcję kosztów i kontrolę budżetu, optymalizację wykorzystania floty pojazdów oraz redukcję obciążeń administracyjnych.

Odbierając nagrodę, Frederic Lustig – Prezes Zarządu Carefleet, powiedział – „ Jest mi niezmiernie miło odbierać to prestiżowe wyróżnienie w roku naszego jubileuszu 10-lecia działalności. Jest ono potwierdzeniem, że przyjęta przez nas strategia, której celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom oraz budowaniu wzajemnych relacji z kontrahentami, przynosi oczekiwane rezultaty”.

Drugą wyróżnioną spółką jest Credit Agricole Commercial Finance Polska SA (CACF Polska SA), którą doceniono za usługi faktoringowe. Jakość oferty oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów sprawiły, że firma została dostrzeżona w plebiscycie. „Nasza firma działa na polskim rynku od niespełna dwóch lat i konsekwentnie pozyskuje nowych klientów. W roku 2013 zanotowaliśmy ponad 700 proc. wzrost wartości wykupionych wierzytelności. Po pierwszych 3 miesiącach 2014 roku dynamika wzrostu obrotów w stosunku do porównywalnego okresu 2013 roku przekroczyła 300 proc. To potwierdza, że polscy przedsiębiorcy doceniają usługi faktoringu. Chcemy konsekwentnie budować naszą silną i stabilną pozycję na rynku, by w przyszłości konkurować z największymi” – powiedział Stanisław Atanasow, prezes Zarządu Credit Agricole Commercial Finance Polska SA.

Wśród pozostałych nagrodzonych firm znalazły się między innymi PKO BP, Kancelaria prawna Dentons, Polsat Biznes.

Aktualności

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko ...

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego. Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejsz...

Grupa EFL i Honda Polska przedłużają współpracę

Bez kategorii, 2024-05-21

Grupa EFL, czołowy gracz na rynku finansowania pojazdów, przedłuża umowę o współpracy z Honda Motor Europe, Oddział w Polsce. Partnerstwo na wyłączność w ramach programu Honda Financial S...