ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet zwiększa bezpieczeństwo flot

Aktualności Carefleet, 2014-02-24

Carefleet, spółka działająca w obszarze Car Fleet Managment(CFM) podpisała kontrakt z firmą Satis (należącą do grupy kapitałowej SMT SA) na dostarczanie klientom flotowej spółki, telemetrycznego systemu SATIS do zarządzania flotą i satelitarnego monitoringu GPS.
W ramach współpracy Carefleet i spółki SMT wszyscy obecni i przyszli klienci flotowego operatora będą mogli skorzystać z nowoczesnego systemu telemetrycznego zwiększającego bezpieczeństwo posiadanej floty.


„ Nawiązanie współpracy z firmą Satis jest kolejnym etapem strategii firmy, której głównym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów, oraz dbałość o bezpieczeństwo ich flot poprzez dostarczanie nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań technologicznych\ , które to bezpieczeństwo zwiększają” – powiedział Frederic Lustig prezes Zarządu Carefleet.


Prezes SMT Konrad Pankiewicz dodał: „W ramach nowej oferty klienci Carefleet mają możliwość zakupu między innymi modułu SATIS E-Call – narzędzia do automatycznego powiadamiania o wypadkach drogowych, które w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo flot”.
Carefleet od lat podejmuje działania, których celem jest podnoszenie bezpieczeństwa na drogach.


Firma swoim klientom prponuje udział w Safe Driving School – Carefleet. Jest to autorski program edukacyjny, który powstał przy współpracy ze Szkołą Bezpiecznej Jazdy. Program szkoleniowy jest skierowany do firm zarządzających flotą samochodową, a jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa uczestników polskich flot samochodowych poprzez praktyczną naukę m.in. hamowania z systemem ABS, pokonywania zakrętów czy posługiwania się hamulcem ręcznym.


Carefleet jest również partnerem kampanii społecznej „Odblaskowi.pl”, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych.

Aktualności

Polska Grupa Farmaceutyczna przesiada się do pojazdów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2023-10-26

Kontrakt zawarty pomiędzy Polską Grupą Farmaceutyczną S.A., a Carefleet właśnie przekroczył 26 nowych, wydanych pojazdów elektrycznych. Na przełomie roku do floty dołączy jeszcze 10 kolejn...

Sezonowa wymiana opon na zimowe

Aktualności Carefleet, 2023-10-16

16 października rusza w Carefleet sezonowa wymiana opon na zimowe. Jak co roku proces ten wspierają narzędzia Portal Klienta Carefleet oraz aplikacja mobilna Carefleet GO. Jeśli od ostatniej w...

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...