ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet zwiększa bezpieczeństwo flot

Aktualności Carefleet, 2014-02-24

Carefleet, spółka działająca w obszarze Car Fleet Managment(CFM) podpisała kontrakt z firmą Satis (należącą do grupy kapitałowej SMT SA) na dostarczanie klientom flotowej spółki, telemetrycznego systemu SATIS do zarządzania flotą i satelitarnego monitoringu GPS.
W ramach współpracy Carefleet i spółki SMT wszyscy obecni i przyszli klienci flotowego operatora będą mogli skorzystać z nowoczesnego systemu telemetrycznego zwiększającego bezpieczeństwo posiadanej floty.


„ Nawiązanie współpracy z firmą Satis jest kolejnym etapem strategii firmy, której głównym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów, oraz dbałość o bezpieczeństwo ich flot poprzez dostarczanie nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań technologicznych\ , które to bezpieczeństwo zwiększają” – powiedział Frederic Lustig prezes Zarządu Carefleet.


Prezes SMT Konrad Pankiewicz dodał: „W ramach nowej oferty klienci Carefleet mają możliwość zakupu między innymi modułu SATIS E-Call – narzędzia do automatycznego powiadamiania o wypadkach drogowych, które w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo flot”.
Carefleet od lat podejmuje działania, których celem jest podnoszenie bezpieczeństwa na drogach.


Firma swoim klientom prponuje udział w Safe Driving School – Carefleet. Jest to autorski program edukacyjny, który powstał przy współpracy ze Szkołą Bezpiecznej Jazdy. Program szkoleniowy jest skierowany do firm zarządzających flotą samochodową, a jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa uczestników polskich flot samochodowych poprzez praktyczną naukę m.in. hamowania z systemem ABS, pokonywania zakrętów czy posługiwania się hamulcem ręcznym.


Carefleet jest również partnerem kampanii społecznej „Odblaskowi.pl”, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych.

Aktualności

Daniel Trzaskowski, prezes zarządu Carefleet w zarządzie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów

Aktualności Carefleet, 2024-04-04

Dnia 6 marca br. Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów(PZWLP ) wybrało nowe władze związku. Jednym z nowo powołanych członków zarządu PZWLP został Daniel Trzaskow...

Zmiana na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w Carefleet S.A. Do zespołu dołączył doświadczony menadżer Robert Dudziński

Aktualności Carefleet, 2024-01-25

Wraz z początkiem roku nastąpiły zmiany w kluczowym obszarze działalności Carefleet S.A., jednej z wiodących polskich firm specjalizujących się w długoterminowym wynajmie floty pojazdów. No...

DPD Polska z flotą ponad 500 samochodów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2024-01-18

Z taśmy produkcyjnej do oddziałów i w ręce kurierów – DPD Polska systematycznie rozbudowuje swoje możliwości operacyjne w oparciu o zieloną technologię. Niskoemisyjna flota samochodowa...