ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Carefleet zwiększa bezpieczeństwo flot

Carefleet, spółka działająca w obszarze Car Fleet Managment(CFM) podpisała kontrakt z firmą Satis (należącą do grupy kapitałowej SMT SA) na dostarczanie klientom flotowej spółki, telemetrycznego systemu SATIS do zarządzania flotą i satelitarnego monitoringu GPS.
W ramach współpracy Carefleet i spółki SMT wszyscy obecni i przyszli klienci flotowego operatora będą mogli skorzystać z nowoczesnego systemu telemetrycznego zwiększającego bezpieczeństwo posiadanej floty.


„ Nawiązanie współpracy z firmą Satis jest kolejnym etapem strategii firmy, której głównym celem jest oferowanie kompleksowych rozwiązań, skrojonych na miarę potrzeb naszych klientów, oraz dbałość o bezpieczeństwo ich flot poprzez dostarczanie nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań technologicznych\ , które to bezpieczeństwo zwiększają” – powiedział Frederic Lustig prezes Zarządu Carefleet.


Prezes SMT Konrad Pankiewicz dodał: „W ramach nowej oferty klienci Carefleet mają możliwość zakupu między innymi modułu SATIS E-Call – narzędzia do automatycznego powiadamiania o wypadkach drogowych, które w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo flot”.
Carefleet od lat podejmuje działania, których celem jest podnoszenie bezpieczeństwa na drogach.


Firma swoim klientom prponuje udział w Safe Driving School – Carefleet. Jest to autorski program edukacyjny, który powstał przy współpracy ze Szkołą Bezpiecznej Jazdy. Program szkoleniowy jest skierowany do firm zarządzających flotą samochodową, a jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa uczestników polskich flot samochodowych poprzez praktyczną naukę m.in. hamowania z systemem ABS, pokonywania zakrętów czy posługiwania się hamulcem ręcznym.


Carefleet jest również partnerem kampanii społecznej „Odblaskowi.pl”, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pieszych.

Aktualności

Carefleet S.A. na liście Diamentów Forbesa 2023

Aktualności Carefleet, 2023-01-30

Miesięcznik Forbes ogłosił swoją listę Diamentów Forbesa 2023. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce, po raz siódmy znalazł się Carefleet S.A. Prestiżowe ...

Działamy z korzyścią dla Twojego biznesu.

Aktualności Carefleet, 2023-01-16

Od ponad 20 lat jesteśmy częścią szeroko rozpoznawalnej marki – Credit Agricole. Nowa identyfikacja wizualna podkreśla naszą integralność. Zmieniamy logotyp, kolorystykę i stylistykę mate...

Pomagamy na piątkę! Wyniki corocznego badania satysfakcji klientów Carefleet za rok 2022

Aktualności Carefleet, 2023-01-11

Jak co roku, zapytaliśmy 100 naszych klientów o to, jak widzą codzienną współpracę z Carefleet. Z pomocą renomowanego Instytutu Keralla Research zadaliśmy ponad 30 szczegółowych pytań dw...