ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Statuetka Fleet Leader 2012 dla Carefleet S.A.

27 listopada, podczas IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej FLEET MARET, Carefleet został nagrodzony statuetką Fleet Lader 2012. Redakcja branżowego miesięcznika Fleet, która przyznaje wyróżnienia, doceniła dynamiczny rozwój świadczonych przez firmę usług CFM, głównie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Wśród tegorocznych laureatów plebiscytu Fleet Leader znalazło się w sumie jedenaście firm z branży flotowej i ich przedstawicieli. Carefleet, na podstawie danych zebranych przez agencję badawczą Keralla Research, otrzymał wyróżnienie za zdobycie 6% udziału w rynku wynajmu długoterminowego samochodów.

– Nagroda Fleet Leader jest dla nas nie tylko dużym wyróżnieniem i ukoronowaniem dotychczasowej działalności na polskim rynku flotowym, ale również mobilizacją do dalszej pracy – powiedział Frédéric Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A. – Cieszymy się, że przyjęta przez nas strategia, wysoki poziom świadczonych usług oraz dbałość o satysfakcję Klientów przynoszą nam uznanie w oczach profesjonalistów. Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach, lecz wciąż udoskonalać nasze usługi – dodał.

Jak zaznaczył Frédéric Lustig, dynamiczny rozwój firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania doświadczonego zespołu specjalistów:

– To sukces wszystkich Pracowników Carefleet. Codzienna praca całego zespołu przekłada się na systematyczny wzrost sprzedaży i konsekwentne budowanie pozycji rynkowej firmy, a także przynosi tak cenne wyróżnienia jak Fleet Leader.

Aktualności

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...