ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Statuetka Fleet Leader 2012 dla Carefleet S.A.

Aktualności Carefleet, 2012-11-27

27 listopada, podczas IV Ogólnopolskich Targów Branży Flotowej FLEET MARET, Carefleet został nagrodzony statuetką Fleet Lader 2012. Redakcja branżowego miesięcznika Fleet, która przyznaje wyróżnienia, doceniła dynamiczny rozwój świadczonych przez firmę usług CFM, głównie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Wśród tegorocznych laureatów plebiscytu Fleet Leader znalazło się w sumie jedenaście firm z branży flotowej i ich przedstawicieli. Carefleet, na podstawie danych zebranych przez agencję badawczą Keralla Research, otrzymał wyróżnienie za zdobycie 6% udziału w rynku wynajmu długoterminowego samochodów.

– Nagroda Fleet Leader jest dla nas nie tylko dużym wyróżnieniem i ukoronowaniem dotychczasowej działalności na polskim rynku flotowym, ale również mobilizacją do dalszej pracy – powiedział Frédéric Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A. – Cieszymy się, że przyjęta przez nas strategia, wysoki poziom świadczonych usług oraz dbałość o satysfakcję Klientów przynoszą nam uznanie w oczach profesjonalistów. Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach, lecz wciąż udoskonalać nasze usługi – dodał.

Jak zaznaczył Frédéric Lustig, dynamiczny rozwój firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania doświadczonego zespołu specjalistów:

– To sukces wszystkich Pracowników Carefleet. Codzienna praca całego zespołu przekłada się na systematyczny wzrost sprzedaży i konsekwentne budowanie pozycji rynkowej firmy, a także przynosi tak cenne wyróżnienia jak Fleet Leader.

Aktualności

Flota pojazdów marki Audi przekazana w ręce klienta Higma Service

Aktualności Carefleet, 2024-07-03

Dnia 28 czerwca 2024 roku w salonie Lellek Sp. z o.o.  w Opolu odbyła się uroczystość przekazania 22 samochodów marki Audi dla firmy Higma Service. Uczestnicy spotkania mieli okazję nie tylko ...

Wynajem Długoterminowy Carefleet nagrodzony godłem Fleet Derby 2024!

Bez kategorii, 2024-06-21

Gala Fleet Derby 2024 za nami. Podczas wydarzenia Carefleet po raz kolejny otrzymał statuetkę za najlepszą usługę wynajmu długoterminowego. Plebiscyt Fleet Derby to jeden z najważniejsz...

Grupa EFL i Honda Polska przedłużają współpracę

Bez kategorii, 2024-05-21

Grupa EFL, czołowy gracz na rynku finansowania pojazdów, przedłuża umowę o współpracy z Honda Motor Europe, Oddział w Polsce. Partnerstwo na wyłączność w ramach programu Honda Financial S...