ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Srebrny Certyfikat Solidna Firma 2011 dla Carefleet S.A.

Aktualności Carefleet, 2012-02-27

Już po raz trzeci w swojej historii Carefleet został wyróżniony tytułem Solidna Firma, który przyznawany jest przedsiębiorstwom zapewniającym najwyższe standardy obsługi, a także odznaczającym się rzetelnością i wiarygodnością. Program „Solidna Firma” od 10 lat propaguje zasady etyki w biznesie, w tym przede wszystkim uczciwość i terminowość w kontaktach między podmiotami gospodarczymi.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest prowadzenie działalności gospodarczej od co najmniej dwóch lat oraz terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych. Jako trzykrotny laureat Carefleet został nagrodzony Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma 2011.

Ostatnie trzy lata to dla Carefleet S.A. czas inwestycji – zarówno w rozwój spółki, jak też w kapitał ludzki. W efekcie tych działań znajdujemy się obecnie na czwartym miejscu w zestawieniu największych firm CFM zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Wyróżnienie Srebrnym Certyfikatem jest dla nas potwierdzeniem słusznie obranej ścieżki rozwoju. Rzetelność w biznesie oraz uczciwość wobec pracowników zawsze procentuje – powiedział Frédéric Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A.

Zgodnie z zasadami programu „Solidna Firma” przedsiębiorstwa poddawane kontroli nie mogą mieć wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności oraz muszą przestrzegać praw konsumenta i terminowo wywiązywać się ze zobowiązań reklamacyjnych. Dodatkowym wymogiem jest obligatoryjne stosowanie się do przepisów prawa pracy oraz zasad BHP.

Etyczna współpraca z Klientami umacnia pozycję Carefleet nie tylko w rankingach, ale również w społecznym odbiorze firmy. Jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć, a także naszych pracowników. To dzięki nim możemy poszczycić się Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma 2011 – dodał Frédéric Lustig.

Aktualności

Zmiana na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w Carefleet S.A. Do zespołu dołączył doświadczony menadżer Robert Dudziński

Aktualności Carefleet, 2024-01-25

Wraz z początkiem roku nastąpiły zmiany w kluczowym obszarze działalności Carefleet S.A., jednej z wiodących polskich firm specjalizujących się w długoterminowym wynajmie floty pojazdów. No...

DPD Polska z flotą ponad 500 samochodów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2024-01-18

Z taśmy produkcyjnej do oddziałów i w ręce kurierów – DPD Polska systematycznie rozbudowuje swoje możliwości operacyjne w oparciu o zieloną technologię. Niskoemisyjna flota samochodowa...

Polska Grupa Farmaceutyczna przesiada się do pojazdów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2023-10-26

Kontrakt zawarty pomiędzy Polską Grupą Farmaceutyczną S.A., a Carefleet właśnie przekroczył 26 nowych, wydanych pojazdów elektrycznych. Na przełomie roku do floty dołączy jeszcze 10 kolejn...