ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Srebrny Certyfikat Solidna Firma 2011 dla Carefleet S.A.

Już po raz trzeci w swojej historii Carefleet został wyróżniony tytułem Solidna Firma, który przyznawany jest przedsiębiorstwom zapewniającym najwyższe standardy obsługi, a także odznaczającym się rzetelnością i wiarygodnością. Program „Solidna Firma” od 10 lat propaguje zasady etyki w biznesie, w tym przede wszystkim uczciwość i terminowość w kontaktach między podmiotami gospodarczymi.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest prowadzenie działalności gospodarczej od co najmniej dwóch lat oraz terminowe rozliczenia z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych. Jako trzykrotny laureat Carefleet został nagrodzony Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma 2011.

Ostatnie trzy lata to dla Carefleet S.A. czas inwestycji – zarówno w rozwój spółki, jak też w kapitał ludzki. W efekcie tych działań znajdujemy się obecnie na czwartym miejscu w zestawieniu największych firm CFM zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Wyróżnienie Srebrnym Certyfikatem jest dla nas potwierdzeniem słusznie obranej ścieżki rozwoju. Rzetelność w biznesie oraz uczciwość wobec pracowników zawsze procentuje – powiedział Frédéric Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A.

Zgodnie z zasadami programu „Solidna Firma” przedsiębiorstwa poddawane kontroli nie mogą mieć wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności oraz muszą przestrzegać praw konsumenta i terminowo wywiązywać się ze zobowiązań reklamacyjnych. Dodatkowym wymogiem jest obligatoryjne stosowanie się do przepisów prawa pracy oraz zasad BHP.

Etyczna współpraca z Klientami umacnia pozycję Carefleet nie tylko w rankingach, ale również w społecznym odbiorze firmy. Jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć, a także naszych pracowników. To dzięki nim możemy poszczycić się Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma 2011 – dodał Frédéric Lustig.

Aktualności

48 nowych aut dla Selena S.A.

Aktualności Carefleet, 2023-09-06

Pod koniec sierpnia Carefleet zrealizował kolejną, dużą umowę flotową dla jednego z długoletnich partnerów biznesowych – firmy Selena S.A. Partnerstwo biznesowe Grupy Credit Agricole i S...

Raport: Finansowanie floty w sektorze MŚP

Raporty, 2023-05-10

Szanowni Państwo! Przekazujemy Państwu wyniki najnowszego raportu realizowanego w 4 kwartale 2022 roku przez Instytut Keralla Reasearch na zlecenie Carefleet S.A.. W naszych opracowaniach poruszamy ...

Daniel Trzaskowski prezesem zarządu Carefleet

Aktualności Carefleet, 2023-05-08

Daniel Trzaskowski od 4 maja br. przejmuje stery zarządu Carefleet S.A. Zastąpił na tym stanowisku Frederica Lustiga, dotychczasowego prezesa zarządu flotowej spółki. – Carefleet jest ...