ZAPYTAJ O OFERTĘ LinkedIn Carefleet Facebook Carefleet

Diament Forbesa 2012 przyznany Carefleet S.A.

Aktualności Carefleet, 2012-02-01

Carefleet S.A., jedna z czołowych na polskim rynku firm z branży CFM, znalazła się wśród tegorocznych laureatów wyróżnionych Diamentami Forbesa. Spółka uplasowała się na 2. miejscu wśród przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego i na 10. pozycji w rankingu ogólnopolskim w kategorii firm średnich.

Należąca do Europejskiego Funduszu Leasingowego spółka Carefleet S.A. to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm branży flotowej w Polsce. Diamenty Forbesa przyznawane są podmiotom gospodarczym, które w ciągu ostatnich trzech lat zanotowały największą dynamikę wzrostu wartości sprzedaży.

Cieszy nas fakt, że znaleźliśmy się wśród laureatów tak prestiżowego rankingu. Dzięki dobrze zaplanowanej i konsekwentnie realizowanej strategii w stosunkowo krótkim czasie udało nam się pozyskać zaufanie Klientów i zbudować jedną z największych firm flotowych w Polsce. Te osiągnięcia nie byłyby możliwe bez zaangażowania, wiedzy i doświadczenia całego naszego zespołu. Wspólnie zdobyliśmy zaufanie szerokiej grupy przedsiębiorców i staliśmy się ich biznesowymi partnerami – powiedział Frédéric Lustig, prezes zarządu Carefleet S.A.

W tegorocznym zestawieniu Diamentów Forbesa znalazło się łącznie 2 051 firm z całej Polski. Na liście pojawiły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Ocenie poddano sprawozdania finansowe, które firmy składały do KRS. Elementem dodatkowym badania była ocena genezy wyniku laureatów, która miała na celu wyeliminowanie przedsiębiorstw, w których wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Raport przygotowany na potrzeby rankingu został podzielony na trzy kategorie przedsiębiorstw. Pierwsza to firmy duże o przychodach ponad 250 mln PLN. W tej kategorii ocenie poddano 181 firm. Druga kategoria to firmy średnie o przychodach od 50 do 250 mln PLN. Ilość firm poddanych ocenie w tym segmencie wyniosła – 556. Najwięcej, bo aż 1314 przedsiębiorstw zostało przebadanych w ostatniej kategorii – firmy małe, których dochody wahają się pomiędzy 5 a 50 mln PLN.

Aktualności

Zmiana na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w Carefleet S.A. Do zespołu dołączył doświadczony menadżer Robert Dudziński

Aktualności Carefleet, 2024-01-25

Wraz z początkiem roku nastąpiły zmiany w kluczowym obszarze działalności Carefleet S.A., jednej z wiodących polskich firm specjalizujących się w długoterminowym wynajmie floty pojazdów. No...

DPD Polska z flotą ponad 500 samochodów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2024-01-18

Z taśmy produkcyjnej do oddziałów i w ręce kurierów – DPD Polska systematycznie rozbudowuje swoje możliwości operacyjne w oparciu o zieloną technologię. Niskoemisyjna flota samochodowa...

Polska Grupa Farmaceutyczna przesiada się do pojazdów elektrycznych

Aktualności Carefleet, 2023-10-26

Kontrakt zawarty pomiędzy Polską Grupą Farmaceutyczną S.A., a Carefleet właśnie przekroczył 26 nowych, wydanych pojazdów elektrycznych. Na przełomie roku do floty dołączy jeszcze 10 kolejn...