logo-carefleet-2017

Carefleet S.A.  |  54-202 Wrocław, ul. Legnicka 48 bud. C-D

Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 

NIP: 897-169-54-86   |    KRS: 0000212408

Wysokość kapitału zakładowego: 20 000 000,00   |   Wysokość kapitału wpłaconego: 20 000 000,00

O Spółce Carefleet S.A.


Carefleet S.A. jest jedną z wiodących polskich firm z branży Car Fleet Management. Spółka powstała 4 czerwca 2004 roku poprzez wydzielenie Departamentu Car Fleet Management ze struktur Europejskiego Funduszu Leasingowego. Przez ponad 15 lat funkcjonowania na rynku doskonale poznaliśmy problemy i oczekiwania zarówno wielkich korporacji, jak i firm z sektora MŚP, dzięki czemu proponujemy usługi precyzyjnie dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w outsourcingowych modelach finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów. Naszym flagowym produktem jest wynajem długoterminowy  -  rozwiązanie, które łączy atrakcyjne finansowanie służbowych samochodów z ich kompleksową obsługą techniczną i administracyjną. W ofercie firmy Carefleet S.A. znajdują się ponadto leasing operacyjny i finansowy, a także szeroka gama usług z obszaru zarządzania flotą.

Carefleet S.A. przynależy do Grupy Crédit Agricole, jednej z największych grup bankowych w Europie i lidera na rynku zarządzania aktywami, co daje nam gwarancję długofalowej stabilności finansowej. Obecnie zarządzamy flotą niemal 17 000 samochodów i znajdujemy się w pierwszej piątce największych firm CFM należących do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

OGŁOSZENIA SPÓŁKI CAREFLEET S.A.:

  • Brak aktualnych ogłoszeń 

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.