logo-noweauto

Chcesz zmienić auto, ale nie lubisz przepłacać?
Już dziś wybierz Twój Nowy Samochód!

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingu konsumenckiego – nowoczesnego rozwiązania, dzięki któremu możesz cieszyć się wyjątkowym autem, płacąc znacznie niższe raty niż w przypadku kredytu samochodowego. Oferujemy pojazdy fabrycznie nowe. Zadbaliśmy, by auta były wyjątkowe, a ich wyposażenie atrakcyjne i funkcjonalne. Kolor nadwozia możesz wybrać z pełnej palety lakierów metalicznych dostępnych dla danego modelu.

Ciesz się nowym samochodem w ramach stałej, atrakcyjnej opłaty miesięcznej!


Elastycznie dopasowujemy ofertę leasingu konsumenckiego Twój Nowy Samochód do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Możesz kształtować wysokość miesięcznej raty, wybierając długość trwania umowy (od 24 do 60 miesięcy), formę ubezpieczenia (ubezpieczenie w Carefleet S.A. lub własne), a także wnosząc opłatę początkową.


W ramach opłaty miesięcznej zapewniamy:

  • finansowanie samochodu
  • obsługę serwisową na zasadach opisanych w umowie

Proponujemy również usługi dodatkowe na preferencyjnych warunkach:

  • Assistance
  • zakup, przechowywanie i sezonową wymianę opon
  • pełne ubezpieczenie (OC, AC, NNW)

Zapomnij o kredycie samochodowym! Leasing konsumencki Twój Nowy Samochód to nowoczesna forma zakupu i użytkowania auta, idealna dla wszystkich, którzy podążają z duchem czasu. Przesiądź się do wymarzonego samochodu i ciesz się poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje opieka serwisowa Carefleet S.A. Bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej, bez dodatkowych zabezpieczeń umowy, bez problemów.

Nie zwlekaj! Zrób przyjemność sobie i swoim najbliższym. Już teraz wybierz nowy samochód!

SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ POJAZDÓW

Zaufały nam setki firm. Zaufaj nam i Ty!

Firma Carefleet S.A. od 15 lat specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów. Do tej pory dostarczaliśmy pojazdy służbowe do setek firm w całej Polsce. Teraz, dzięki ofercie Twój Nowy Samochód, z rozwiązań zarezerwowanych dotychczas dla firm możesz cieszyć się również Ty.

Carefleet S.A. należy do Grupy Crédit Agricole, jednej z większych grup bankowych w Europie. Daje to gwarancję stabilności finansowej firmy i oferowanych usług. 

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.