logo-carefleet-2017
Tytuł:

Carefleet S.A. na 7. miejscu w Polsce w rankingu magazynu Forbes

Logo:
logo-diament-forbes-2017
Data:
06-02-2017, 
Autor:
Klaudia Kowalczyk, 
Kategoria:
Aktualności
Długi tekst:

Już po raz kolejny Carefleet S.A. znalazł się w zestawieniu „Diamenty miesięcznika Forbes”, prestiżowym rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju. Spółka uplasowała się na 7. miejscu ogólnopolskiej i 2. miejscu dolnośląskiej listy podmiotów o przychodach od 50 do 250 mln zł.

W tegorocznym zestawieniu znalazły się 2373 firmy, podzielone na trzy kategorie według osiągniętych przychodów ze sprzedaży, w tym ponad 600 podmiotów o przychodach od 50 do 250 mln zł. Wysokie, siódme miejsce Carefleet S.A. na liście ogólnopolskiej to efekt konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju firmy.

W analizowanym okresie roku 2015 spółka Carefleet S.A. osiągnęła niemal 187 mln zł. przychodów ze sprzedaży oraz zysk netto na poziomie ponad 17,5 mln zł. Średnioważony wzrost wartości spółki wyceniany metodą szwajcarską w latach 2013 – 2015 wyniósł 118,10 proc.

Zmieniające się otoczenie makroekonomiczne wymaga od nas nie tylko doskonałej znajomości rynku, ale przede wszystkim wychodzenia naprzeciw potrzebom Klientów. Carefleet bardzo szybko umacnia swoją pozycję na rynku, pomimo tego, że nie jesteśmy firmą międzynarodową i działamy jedynie na terenie Polski. Strategia, którą realizujemy znajduje uznanie zarówno wśród naszych Klientów, jak i biznesowych Partnerów. To dzięki ich zaufaniu możemy się dalej rozwijać – mówi Frédéric Lustig, Prezes Zarządu Carefleet S.A. 

Poniżej prezentujemy fragment materiału prasowego z dodatku do magazynu Forbes, dedykowanego „Diamentom”, w którym dużo miejsca poświęcono naszej firmie. Zachęcamy również do lektury pełnej wersji papierowej.

Zdjęcia:
str 1-2str 3-4

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.