Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Serwis ogumienia

SERWIS OGUMIENIA OBEJMUJE

  • sezonową wymianę opon,

  • wymianę lub naprawę uszkodzonej opony,

  • wymianę opon zużytych,

  • przechowywanie opon.

SEZONOWA WYMIANA OPON

W celu dokonania sezonowej wymiany opon w samochodzie należy skontaktować się z COK Carefleet, który wskaże Użytkownikowi pojazdu serwisy współpracujące z Carefleet. Na wymianę opon umawiają się Państwo bezpośrednio z serwisem wskazanym przez Carefleet S.A., w dogodnym dla Państwa terminie.

USZKODZENIE OPONY

W razie uszkodzenia opony prosimy o kontakt z COK Carefleet. Przekażemy Państwu informację o najbliższym punkcie serwisowym, w którym opona zostanie naprawiona lub zamówiona nowa.
Koszt wymiany opon lub ich naprawy zostanie rozliczony z Carefleet S.A. Warunkiem naprawy jest uzyskanie przez serwis autoryzacji usługi w Carefleet S.A. Przed przekazaniem samochodu do serwisu, prosimy o okazanie karty serwisowej Carefleet i poinformowanie serwisu, iż samochód jest zarządzany przez Carefleet S.A.

WYMIANA ZUŻYTYCH OPON

Stan opon kontrolowany jest podczas wizyt w serwisie ogumienia, jednakże Użytkownik jest zobowiązany do regularnej kontroli stanu ogumienia. W przypadku stwierdzenia, iż opony nie nadają się do dalszej eksploatacji, należy skontaktować z COK Carefleet. Zostaną Państwo poinformowani o dalszych czynnościach.

PRZECHOWYWANIE OPON

Dla lepszej kontroli stanu opon, a także dla usprawnienia działań operacyjnych podczas wymiany, ogumienie jest przechowywane wyłącznie w serwisach wskazanych przez Carefleet S.A.